Czas honoru (2008-2014)
Czas honoru: Sezon 3 Czas honoru sezon 3, odcinek 1
odcinek Czas honoru (2008-2014)

Kolega z Rochester

46m
8,8 956
ocen
8,8 10 1 956
Czas honoru
powrót do forum s3e1

Rozmawiamy o 1 odcinku nowego sezonu.

ocenił(a) serial na 4
kacperpiotrkow2

No muszę przyznać że mi się całkiem ten pierwszy odcinek podobał, ciekawa akcja kilka nawet ciekawych wątków.
Wanda w habicie bezcenne:D.
Postać Tadeusza to znaczy dziadka Granda z abwery(sorki za off top lekki) mi się podobała:D
A co zakończenia odcinka to tak się ten serial mógłby się skończyć:D
Ogólnie bardzo mi się podobało jak tak dalej pójdzie to chyba podniosę temu serialowi notę o co najmniej dwa punkty:D.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

a mnie zastanawia jedno: czy aby Wanda jest w ciąży z Bronkiem? bo przecież ten niemiec ją zgwałcił, więc może to jego dziecko??

ocenił(a) serial na 7

Wydaje mi się, że to dziecko tego Niemca. Wanda też tak uważa, bo przecież płakała... Jak miałaby pewność, że to Bronka, to raczej by się cieszyła ;).

buszasz

no nie musiałaby się cieszyć, bo ukrywa się w klasztorze to raz, dwa, że w ogóle jest w niebezpieczeństwie i w każdej chwili mogą ją złapać i zrobić krzywdę, a teraz jak prawdziwa matka Polka boi się też o dziecko.
poza tym schneider jej nie zgwałcił, "tylko" się do niej dobierał, ta lola to zrobiła, żeby zdobyć klucz.
a ten odcinek ciekawy, ponadto pewnie ci złapani będą przekonani, że to janek ich wydał, bo trochę to tak wygląda...a postawa tej całej leny, jak zawsze - pożal się boże...rozumiem chęć bycia z rodziną itd, ale w momencie kiedy tylu ludzi naraziło życie, żeby ją wyciągnąć z getta... brak słów, nieracjonalne i niebezpieczne nie tylko dla niej samej..
no nic, zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieję, że na happy-end nikt nie liczy.

anjali__

No to źle oglądałaś drugi sezon bo ją zgwałcił. Przecież było pokazane jak ona zostaje sam na sam z tym Niemcem, a po całym zdarzeniu wróciła do celi. Ten gwałt był dużo wcześniej od tej sceny z kluczem co piszesz. Drugi odcinek bardzo ciekawy polecam.

ocenił(a) serial na 4
bandofbrothers

Było to pokazane pod koniec któregoś odcinka(bez szczegółów rzecz jasna bo to serial od 12 lat:D)
A poza tym wygląda na to że Bronek będzie teraz ojcem małego aryjczyka lub aryjki......
No bo jak Wanda była na Pawiaku to raczej nie mógł jej zapłodnić.....

WOLVERINE55

Trudno powiedzieć jak długo Wanda tam siedziała mi się zdaję że krócej niż miesiąc wiec może nie jest w ciąży z tym bydlakiem Reppke < który i tak już chyba wącha kwiatki od spodu > Natomiast jej łzy mówią co innego więc nie wiadomo do końca . Biedna Lena wróciła dio getta a mama umierająca a ojciec zwariował - czemu się nie dziwię.
Co się stało z tym żydowskim policjantem co go postrzelili i czemu ich przenieśli z mieszkania bo chyba jakiś odcinek mi umknął ?
Nareszcie pokazano obraz takiego getta jakim było człowiek na człowieku siedział miał max 2m przestrzeni zyciowej brak wody prądu jedzenia odbierał ludziom rozum i wszędzie ludzie sfiksować można - matka zapewne zejdzie a resztę czeka ich zapewne Treblinka ewentualnie zginą w powstaniu w gettcie :( :(
Rewelacyjnie gra Piotr Adamczyk gra bezwzględnego i zimnego skurw jakich mało < ten tekst z nagrodą był rewelacyjny> Jedynie co to nie podobała mi się gra Olbrychskiego jako dowódca tak łatwo dał się zaskoczyć bleh powinien mieć wszystko sprawdzone i obcykane

ocenił(a) serial na 10
Raditz

Co do Niemca to Schneider się nazywał .
A co do Moslera ( to ten żydowski policjant) to zginą bodajże w ostatnim odcinku 2 serii , udusił go Sajkowski i później zwariował .

Uwielbiam Czas Honoru ! Co do 3 serii zaczyna się naprawdę intrygująco , bardzo ciekawa wartka akcja.
Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków ! : )

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 6
Raditz

Adamczyk bezwzględny? To chyba najbardziej pozytywny Niemiec w serialu.

ocenił(a) serial na 4
kacperpiotrkow2

No trochę stracił w ostatnim odcinku a w następnym zacznie z niego wychodzić karierowicz:D.

WOLVERINE55

Lena - po co ona wraca do tego getta ? W jaki niby sposób pomoże swojej rodzinie ? Ucieczka ze ślubu to też wydarzenie , praktycznie bez większego uzasadnienia. Przecież ona była już po za gettem , całkiem długo. Akurat teraz jej się zebrało na powrót. Oczywiście ona wróciła do getta, bo FABUŁA tego wymagała. Inaczej wpadła by podczas łapanki w Kościele.

Bronek ,Michał i Władek - zasadnicze pytanie. Dlaczego nadal paradują oni po mieście Warszawa ? Ich obecność w nim straciła rację bytu już dawno. Są zdekonspirowani na wszystkie możliwe sposoby. Niestety nawet nie zadali sobie próby jakiejś zmiany wyglądu typu inna fryzura, zarost itp.
Podobnież szaleńczym pomysłem jest wysyłanie transportu pieniędzy, praktycznie zaraz po napadzie. I oczywiście BMW , muszą osobiście odstawiać ładunek. W końcu nikt nie wie jak wyglądają , ani o nich nie słyszał. Zwłaszcza w kontekście niedawnego napadu na bank. Gdzie nawet ,ktoś mało rozumny domyśli się ,że drogi wyjazdowe będą szczególnie obstawione. A każdy samochód transportowy sprawdzany bardzo dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones