PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608931}

Czas prawdy

The Hour
8,0 1 741
ocen
8,0 10 1 1741
Czas prawdy
powrót do forum serialu Czas prawdy

No nie mówcie to się się tak skończy, że nie będzie 3 sezonu... Jak mogli!

ocenił(a) serial na 8
tiuric

skąd wiesz że ma nie być 3 sezonu..? jak to? Z TAKIM zakończeniem??

ocenił(a) serial na 9
pris

ponoć ma być, choć zależy to od ilości widzów. Fanów nie brakuje. Poza tym, Ben wyraził chęć.

ursus2

A widownia podobno spadała, niestety... ale ciekawi mnie czemu wyemitowali końcówę dwa dni pod rząd, a nie jak zwykle po tygodniu dopiero?

ocenił(a) serial na 9
tiuric

może to nie jest dobre źródło, ale na twitterze grzmi od pozytywnych opinii na temat The hour.

ursus2

Nie mówię, że nikt go nie oglądał, ale ponoć, jak na dzisiejsze standardy, nie było to "dużo"... Ale to BBC więc jest nadzieja, że pójdą na jakość a nie na ilość.

pris

Bo właściwie wszystkie wątki zostały wyjaśnione i jakby zakończone... oprócz oczywiście tej dwójki, może wyszli z założenia, że resztę każdy sobie dopowie sam zgodnie ze swoim widzimisię... tak czy siak nie cierpię takich zakończeń

ocenił(a) serial na 9
tiuric

https://www.change.org/en-GB/petitions/the-bbc-please-commission-a-third-series- of-the-hour petycja o 3 sezon.

ithinkyoufweaky

Nie wiedziałam, że nawet w takiej sprawie można złożyć petycję?! Dzięki za link.

tiuric

"Reached 1,500 signatures, 816 NEEDED" dajmy im więcej :)

tiuric

cały sezon porywający, ale zakończenie łamie serce, więc mam nadzieję, że jednak będzie 3 sezon, wszystko zależy od grafiku Bena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones