Naprawdę warty obejrzenia, ciekawa akcja i cała intryga, trzyma w napięciu kiedy trzeba, bardzo dobra gra aktorska praktycznie wszystkich, według mnie idealnie oddany klimat lat 50... No i genialna chemia między Romolą Garai a Benem Whishaw'em ;) Szkoda, że na razie tylko 6 epizodów, mam nadzieję, że nakręcą 2 sezon.
to film z prawdziwego zdarzenia! Tylko podzielony na odcinki. Jakże niebanalny. To nie "MAD MEN". Tematem "THE HOUR" nie są ludzkie emocje, intrygi rodzinne, zdrady i mezalianse, to wszytko jest tylko w tle. Jego tematem jest historia,
i to tak która toczy się na oczach bohaterów: umacnianie muru berlińskiego, Poznań...