PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608931}

Czas prawdy

The Hour
8,0 1 741
ocen
8,0 10 1 1741
Czas prawdy
powrót do forum serialu Czas prawdy

To nie serial,

ocenił(a) serial na 9

to film z prawdziwego zdarzenia! Tylko podzielony na odcinki. Jakże niebanalny. To nie "MAD MEN". Tematem "THE HOUR" nie są ludzkie emocje, intrygi rodzinne, zdrady i mezalianse, to wszytko jest tylko w tle. Jego tematem jest historia,
i to tak która toczy się na oczach bohaterów: umacnianie muru berlińskiego, Poznań 56, interwencja ZSRR w Budapeszcie, wojna o Suez.
To się ogląda.

Pierwszorzędna robota (scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, muzyka, scenografia i kostiumy) no i nieprzeciętne aktorstwo Romoli Garai, Bena Wishawa, Dominica Westa.

Duża satysfakcja.

ocenił(a) serial na 9
AutorAutor

100% ode mnie.
Telewizyjna produkcja o latach 50-60 bije na głowę wszystko co w Polsce powstało i pewnie powstanie przez następne 20 lat.

AutorAutor

Zgadzam się, że naprawdę świetne dzieło, ale nie zgadzam się z tym, iż jest to długi film. Jest to miniserial , tylko ktoś go niesłusznie określił mianem dużego serialu.

Kedda

Jest zapowiedziany 2 sezon, miniserial liczy sie powiedzmy do tych 12-13 odcinkow. Ale moze nie bylo wiadomo jescze w lutym :P Pisze do Ciebie z przyszlosci :P

Dynekk

Teraz już też o tym wiem, ale masz rację - nie było wiadomo, że będzie 2. sezon.

AutorAutor

ktoś wie, gdzie moge znaleść ten serial?? bardzo mi zależy na obejrzeniu..))

ocenił(a) serial na 9
metaljacket

ZnaleŹĆ można oczywiście w zatoce piratów, do pierwszego sezonu są napisy, do drugiego tylko po angielsku.

ocenił(a) serial na 9
AutorAutor

zgadzam się w 100%!!
właśnie skończyłam oglądać 2 sezon - który jak już się rozkręcił to nawet przebił 1 sezon - i mam wielką nadzieję, że BBC zdecyduje się na kolejny 3 już sezon tego rewelacyjnego mini-serialu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones