PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142465}

Czerwony Karzeł

Red Dwarf
7,7 1 491
ocen
7,7 10 1 1491
Czerwony Karzeł
powrót do forum serialu Czerwony Karzeł

10 sezon - Rewelacja!

ocenił(a) serial na 10

Niesamowite, pojawił się 10 sezon. Po dziewiątym, nie do końca udanym sezonie, jestem
bardzo zbudowany, gdyż sezon 10 wraca do korzeni serialu i serwuje stary, dobry dowcip
prosto z Czerwonego Karła. Polecam!

ocenił(a) serial na 8
topjes

Dokładnie. Pierwszy odcinek 10 sezonu jest na poziomie pierwszych serii, czyli najlepszych "Karłów". Z niecierpliwością czekam na resztę odcinków. Mam też nadzieję, że pojawi się Ace Rimmer. Specjalnie dla niego trzymam w lodówce wędzonego śledzia :P

ocenił(a) serial na 8
Dentarg

Nie zgodziłbym się, trochę mnie rozczarował. Natomiast dzisiejszy czyli drugi jak najbardziej na poziomie:) Żałuję tylko, że Brytyjczycy robią sezony po 5-6 odcinków...

ocenił(a) serial na 8
creepylook

Wiesz, mi z Czerwonego Karła nie podobały się tylko odcinki bez Rimmera z 7 sezonu. Kochański go nijak nie zastępuje.
Podobał mi się 9 mini-sezon, fajnie nawiązali do Łowcy Androidów. 10 też moim zdaniem trzyma poziom. Szczerze mówiąc, Karzeł, zawsze miał lepsze i gorsze odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Dentarg

Jasne, jak każdy serial:) mini-Blade Runner tez mi sie podobal, ale nie wiem czy nie dlatego ze a) kocham ksiazki Philipa K. Dicka i Blade Runnera; b) bylem bardzo steskniony za RD po obejrzeniu 8 sezonow x 45892791874198 ;), a co do 10 to jak mowilem wczesniej, pierwszy odcinek takis jakis sredni, drugi jak najbardziej, czekamy tydzien na trzeci :)

ocenił(a) serial na 8
creepylook

Ale kicha... dwa pierwsze całkiem fajne, ale trzeci i czwarty to dla mnie żenada. Przy trzecim ledwo się zaśmiałem tu i ówdzie, ale czwarty nie rozbawił mnie niczym. Robić ostatnią serię, bo tylu latach i ją schrzanić...
Oby piąty i szósty odcinek pokazał klasę.

ocenił(a) serial na 8
creepylook

Obejrzałem do końca sezon. Dla mnie porażka. Pierwszy i drugi odcinek są ok, kolejne niezbyt. Ostatni, jako ostatni odcinek Dwarfsów także nie robi większego wrażenia. Szkoda, że tak wyszło :|

ocenił(a) serial na 8
Dentarg

Ja bym tak ostro nie oceniał. Stare sezony też nie wszystkie są wyśmienite z góry do dołu. Dla mnie bomba, że w ogóle są nowe odcinki;) Ma być jeszcze jeden sezon z tego co pamiętam także will see, może będzie lepiej.

ocenił(a) serial na 8
creepylook

Ja bym wolał, żeby zamiast kolejnego sezonu, zrobić jeden, ale za to świetny. 9 sezon bardziej mi się podobał od 10. Do smega, nie wiem czy zauważyłeś, ale w ostatnim odcinku jest błąd... umierając Rimmer nie powiedział "Mmm..." tylko "Chłodnik" (nazwa zupy) -.-
Oczekiwałem dużo więcej. Nic dziwnego, że mało osób zna ten serial (w Polsce prawie nikt go nie zna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones