PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35865}
7,4 27 788
ocen
7,4 10 1 27788
6,7 7
ocen krytyków
Czterdziestolatek
powrót do forum serialu Czterdziestolatek

Moim jest "Rodzina czyli obcy w domu" :) z super rolą Gajosa taki typowy badylarz z tamtego okresu :).

ocenił(a) serial na 8

zgadzam się, można poczuć klimacik. pierwszy też jest niezły jak ma imprezke z ludźmi z przeszłości

To jest też mój ulubiony odcinek, Gajos był świetny :))

ocenił(a) serial na 8
jula86

nie mogę z tego jak Stefan prosił Antka o pożyczkę :)

ocenił(a) serial na 7

Właśnie obejrzałem i cóż mogę powiedzieć- samo życie. Jeszcze cytacik na deser:
- A ile by mi pani dała?
- Ja myślę, że są jakieś stawki ustalane przez PZMot...
- Nie, nie. Lat.
- A, lat. Trzydzieści trzy.
- Skąd pani wie?
- Widziałam panią w "Czterdziestolatku".

ocenił(a) serial na 8

Rodzina czyli obcy w domu jest ok a mi się jescze podobał jak był na saksach na Hugarze;) Nie ochłonoł ...haha Ja kupic kryształ ..nie to pan sprzedac kryształ haha

ocenił(a) serial na 8
zibi1973r

Jeszcze jeden mi się przypomniał jak zakladali mu Big -Bradera w domu Potym ja wybudowali trase W-z .

ocenił(a) serial na 10

Moje ulubione odcinki to:
1- Rodzina, czyli obcy w domu
2- Gdzie byłaś, czyli Szekspir
3- Sprawa Małkiewicza, czyli kamikadze
4- Walka z nałogiem, czyli labirynt
5- Z dala od ludzi, czyli coś swojego

"Rodzina, czyli obcy w domu" - zdecydowanie najlepszy! :-)

JulkaKulka

Dobry też odcinek jak byli z wizytą u Mietków.
Ta cała akcja z tą cycatą dziewczyną:
- co to za dziewczyna ?
Ale Madzia miała wnerw.

ocenił(a) serial na 10
Jordan66

To odcinek 15 pt. "Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta"

pascolo

Uwielbiam odcinek "Rodzina, czyli obcy domu". Wg mnie najlepszym momentem było szukanie ojca Madzi i Antka (to jak spał na balkonie przez chrapiącego Stefana :D).

użytkownik usunięty
nevout

Polowanie.
"Czy ten pies gryzie. Jak trzeba to ugryzie .
Niech pan mnie psem nie szczuje bo pies wygląda mądrzej od właściela.
Szanuj pamiec ojca.
W serialu wszystko możliwe '

"Panie ! Licz się pan ze słowami dobrze ?!"

ocenił(a) serial na 10
Jordan66

Ostatni odcinek w szpitalu cytat "nogami do przodu"

Kroll95

Albo: "i to się nadaje do prasy!"

ocenił(a) serial na 8

Hmm, pamiętam jak leciały te odcinki jeszcze za czasów komuny. Teraz je oglądam z większym zrozumieniem, to naturalne, jestem starszy :) Moje ulubione odcinki: "Pocztówka ze Spitzbergenu, czyli oczarowanie" - to jak Magda pojechała na szkolenie i spotkała profesora Koziełło i zauroczyła sie nim. "W obronie własnej, czyli polowanie" - he,he zabawne sytuacje przez cały odcinek, a szczególnie tekst teścia Stefana, kiedy Stefan próbował zagrać myśliwski znak "Ku mnie, czyli wołanie o pomoc" a teściu stary myśliwy komentuje: "że to do wszystkiego jest podobne tylko niedo -Ku mnie-". He , he dobre to jest, i wiele innych tekstów, które tu wymieniliście.

Bandito_filmweb

"Rodzina czyli obcy w domu",scena z szukaniem dziadka najlepsza."A walizka,Jezus Maria gdzie walizka?"

ocenił(a) serial na 8
wrednamarta293

3 odcinek był niezły jak podrywał ta pielegniareczke fajna była

użytkownik usunięty
konrii_2

Wczoraj widziałam odcinek gdy Jagoda zaginęła a Stefan wszędzie jej szukał i poszedł do pałacu młodzieży.
Genialny epizod Krystyny Feldman jako nauczycielki muzyki.

"Córki szuka a gitary od mandoliny nie umie odróżnić '

ocenił(a) serial na 9

a ja wraca od inżynier Nowowiejskiej? "..tam na dole rośnie profesor a Marek ma puste zeszyty..!

ocenił(a) serial na 8
ps40

Moje ulubione odcinki to "Rodzina, czyli obcy w domu", "Kosztowny drobiazg, czyli rewizyta" i "Polowanie" ;)

j23janusz

Zgadzam się. Ja dodałabym jeszcze "Oczarowanie", "Na kwaterze" i "Coś swojego", ale teksty z innych też są ekstra, np. rozmowy Madzi z Dżumą nad chorm Stefanem, czy Maliniaka z Madzią i "nie zaczynaj". Pamietam że gdy byłam dzieckiem nie lubiłam tego filmu, nie rozumiałam, również kobiety pracującej, a teraz uwielbiam jej monologi, "jaka to jest wyjałowiona" "antypicownik"czy inne, i trzeba przyznać że są bardzo trafne jak ten kiedy wyjaśnia Stefkowi w "Oczarowaniu" że żonie przy odpowiednim traktowaniu przejdzie po dwóch tygodniach i przejęty Stefek z gitarą i "kuda uszoł wasz kitajczionok Lee". Bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones