PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35865}
7,4 27 753
oceny
7,4 10 1 27753
6,7 7
ocen krytyków
Czterdziestolatek
powrót do forum serialu Czterdziestolatek

Witam,chciałam dodać, że zauważyłam również niespójność dot. miejsca domu rodzinnego
Magdy (czyli Sławków), w odcinku 9 Rodzinna czyli (...) rodzina przyjeżdża taksówką z Mińska
Maz., a Antek martwi się, że z zepsutym samochodem sobie w Makowie nie poradzi,
tymczasem w odcinku 20 "W obronie własnej(...) Magda dzwoniąc do ojca zamawia...
Chajnówkę. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w końcu mieszkają ojciec i Antek.
A odnosząc się do postów, w których niektórzy piszą i wyłapywanie nieścisłości psuje
zabawę śpieszę donieść :-), iż nic takiego się nie dzieje i nadal serialem można bawić się
doskonale.
Pozdr.

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra45_1

a w 1 odc jest powiedziane, że Magda mieszkała na ulicy Kredytowej (Stefan mówi to Piotrusiowi, który utopił się w gliniance)

Kassu

No wiesz na Kredytowej mogła mieszkać w Makowie lub w Chajnówce to raczej nam sprawy nie wyjaśnia:)

ocenił(a) serial na 10
Aleksandra45_1

na Kredytowej w Warszawie, bo to było koło szkoły Stefana i Piotrka. piszę to, aby pokazać, że była jeszcze trzecia możliwość, nie po to, żeby wyjaśnić.

ocenił(a) serial na 8
Aleksandra45_1

Nie jestem specem ale "kilka" razy się serial oglądało, więc spróbuję przedstawić swoją wersję :) Mińsk Mazowiecki na taksówce dlatego, że jest to na tyle 'duża' miejscowość żeby były tam taksówki (chociaż to słaba argumentacja), Makowo, to może być najbliższa wioska albo nazwa miejscowośc najbliżej Chajnówki, a Chajnówka to może być nazwa leśniczówki (tam coś takiego było, że Magda w leśniczówce się wychowywała; tam w 18 odcinku jak Magda dzwoni do ojca żeby mu powiedzieć o tym polowaniu, na które Stefan się wybiera to tak właśnie mówi do telefonistki i podaje numer telefonu), a leśniczówka może być gdzieś poza miastem. Ale nie jest to zbyt mocna teoria :) Pozdrawiam

Marcinkan

Na upartego, myślałam podobnie:-),ale... no właśnie, może tam w ogóle nie było żadnej logiki więc i poszukiwanie ładu w miejscocowściach nie ma wiekszego sensu?:) pozdrawiam również

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones