PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35865}
7,4 27 788
ocen
7,4 10 1 27788
6,7 7
ocen krytyków
Czterdziestolatek
powrót do forum serialu Czterdziestolatek

a dokładniej chodzi mi o tytułową piosenke 40-stolatka..
"40 lat mineło..."
:) potrzebuje na 40-stke moich rodziców.
Z góry dzieki !

jowisia_2

Na BearShare

jowisia_2

Słowa napisał śp. Jan T. Stanisławski, śpiewa Andrzej Rosiewicz, a jej tytuł to po prostu "Czterdzieści lat minęło...". Szukaj! :D

jowisia_2

Wogóle fajna jest tam muzyka- taka typowa dla lat 70 tych, wokalizy itp.

ocenił(a) serial na 8
jowisia_2

A ja mam pytanie szersze - czy była kiedyś wydana płyta nawet i winylowa z całą muzyką z tego serialu? Przecież te utwory, jako tło akcji musiały powstać w całości zagrane przez orkiestrę. Jak jadą Wołgami z dyrektorem z Japonii, ze Stefanem też już dyrektorem - świetna muzyka wtedy. W ostatnim odcinku, przy zasłabnięciu Stefana, gdy trafił do szpitala i miał majaki - jadąc na tandemie z pielęgniarką, a na drugim Magda z Gajnym - rewelacyjna muzyka. Skąd wziąć te utwory całe?? Dużo bym dał za kolekcję takich utworów, np. na płycie - odtworzyć na głośnikach z basem, zgasić światło, tylko leżeć i słuchać... Musi być gdzieś zapisana ta muzyka. Obawiam się, że tylko w jakimś archiwum...

użytkownik usunięty
dick47

Nie wydaje mi sie aby taka płyta ze sciezką dzwiekową była kiedykolwiek wydana.
To zreszta pokazuje w jakim tragicznym stanie jest polski przemysł fonograficzny. Na zachodzie jesli serial jest popularny, ukazuje sie soundtrack lub score ze sciezka dzwiekową. PL jest nadal w czarnej du/pie pod tym wzgledem.
Od biedy mozna wiec amatorsko zrobic ekstrakcje samemu ze sciezki dzwiekowej ale wtedy beda dialogi i szumy rowniez.

ocenił(a) serial na 8
dick47

Ależ ten czas leci... 8 lat temu pisałem tego posta...

dick47

A w tak zwanym międzyczasie pojawiła się na rynku płyta z utworami z serialu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones