serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później

1993
56m
5,9 8 206
ocen
5,9 10 1 8206
4,0 2
oceny krytyków
Inżynier Karwowski i jego rodzina próbują odnaleźć się w Polsce po zmianach ekonomicznych. Zobacz pełny opis
Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Kontynuacja równie zabawna jak oryginał, czyli ciąg dalszy perypetii inżyniera Karwowskiego i jego rodziny. Kobieta pracująca wciąż żadnej pracy się nie boi, a Maliniak bawi do łez jako szef związków zawodowych. Czy Karwowski stanie się businessmanem? Czy może razem z rodziną zamieszka u uroczym domu za miastem? Zobacz jak wychowany w socjalizmie inżynier odnajdzie się w Polsce ery kapitalizmu.

studio
Telewizja Polska
tytuł oryg.
Czterdziestolatek. Dwadzieścia lat później
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Równie dobry

ocenił(a) serial na 7

jak i pierwsza część, tyle, że tu juz jest inny humor. Szkoda, ze nie nakreca trzeciej cześci, bo tealia znowu sie zmieniły.

Tak jak pierwszy "40-latek" idealnie pokazywał realia PRL, tak ta kontynuacja idealnie ukazuje realia pierwszych lat po przemianie ustrojowej. Oczywiście można się zgodzić, że pierwszy "40" latek to serial absolutnie kultowy i nie do pobicia, ale ten aż tak bardzo mu nie ustępuje, zwłaszcza, że obsada w większości...

Gdy zobaczyłem parę odcinków w latach 90. uznałem, że to dno dna. Przypadkowo natrafiłem na ten serial po 25 latach i - ku własnemu zdziwieniu - obejrzałem z pewną przyjemnością. Co prawda scenariusz jest naiwny i kulawy, a gra aktorów przerysowana i groteskowa, ale twórcom udało się uchwycić ducha tamtych...

go doceniam, bo dziś to o takim serialu można pomarzyć - patrz dylematu czy inne nianie. Bardzo dobra kontynuacja.

Trzy klasy niżej niż kultowiec z lat70-tych.Ale jeszcze parę gagów było dobrych.Potem to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones