PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93099}

Czy boisz się ciemności?

Are You Afraid of the Dark?
7,5 10 321
ocen
7,5 10 1 10321
Czy boisz się ciemności
powrót do forum serialu Czy boisz się ciemności?

jestem z rocznika 93. ale pamiętam...pamiętam mój ulubiony serial:"Czy boisz się ciemności?"! czego znieśli ten kanał<RTL7>??_leciały tam takie fajne bajki(jak np. "WOODEWOODPEAKER")...
Czy ma ktoś z Was kilka odcinków:"czy boisz sie ciemności?"?? jeśli tak to proszę napisać! jeśli ktoś z waas może-proszę o przesłanie mi kilku lub jednego odcinka...niestety ja nie mogę ściągnąć żadnego,raczej nie wyszukuje mi wyszzukiwarka;((

amandaa9977

RTL7 został sprzedany przez ich właściciela - RTL Group dla ITI Group i niestety w wyniku tego powstał nam TVN7, zamiast tego wspaniałego RTL7, gdzie każdy miał coś dla siebie ;(
Było tam wiele świetnych produkcji - "Dragon Ball", "Czy boisz się ciemności", "Zagubiony w czasie", "Dziewczyna z komputera", "Rycerze zodiaku" etc. szkoda, że już tego nie emitują ;(

Ostatnimi czasy szukałem/szukam tych świetnych produkcji z RTL7 i z tego co się doszukałem wiem, że "Czy boisz się ciemności" możesz znaleźć na youtube lub na forach warezowych do pobrania, można znaleźć chyba wszystkie odcinki, ale jest pewien problem (przynajmniej dla niektórych) - only english. Na youtube znajdziesz wprawdzie pierwszy odcinek, pierwszego sezonu z polskimi napisami. Jest on jednak w strasznej jakości.

ocenił(a) serial na 10
adrian91

dzięki;]
a jeśli dowiesz się że ktoś z twojej okolicy ma kilka odcinków tych programów to daj znać;)
Wszystkie wymienione przez Ciebie programy bardzo lubiłam...:)
dzięki za odp. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones