PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93099}

Czy boisz się ciemności?

Are You Afraid of the Dark?
7,5 10 321
ocen
7,5 10 1 10321
Czy boisz się ciemności
powrót do forum serialu Czy boisz się ciemności?

To było naprawde coś ten klimat i wogule.Mały byłem ale sie nie bałem:d hehe kiedy to było??? RTL7 to puszczało zawsze to oglądałem sam lub z siosrtą.... Swietny serial

Zylek91

Dokładnie :) ja tez jestem z 91 i pamietam, jak wracalam po szkole (bylam wtedy w 1 albo 2 klasie) do domu, moja siostra szła na jakies zajecia, rodzice w pracy do wieczora... Zimowymi popoludniami ogladalam to a potem balam sie ruszyc z fotela i czekalam az ktos wroci do domu, zebym mogla wyjsc z pokoju :). Mysle, ze ten serial mial troche wplyw na to, ze jestem teraz taka horroromaniaczka. Skoro juz od malego "wychowywalam sie" w takich klimatach :).

użytkownik usunięty
Angie_6

Ta... też mam takie wspomnienia :] Pamiętam też koszmary... śniła mi się jakaś baba, co zamykała dusze ludzi w takiej skrzyni... a może to był jeden z odcinków? :|

użytkownik usunięty

to byl oo bibliotekarce co jak ktos halasowal wciagala i wiezila i ch w bibliotece a cos w tej skrzyni zamykaal ich glosy czy cos :P

ocenił(a) serial na 10
Zylek91

tez jestem z tego rocznika i tez pamietam ten serial;) poprostu go kochalam:P w sumie dalej lubie horrory;) wiem ze puszczali cos niby podobnego do czy boisz sie ciemnosci, "gesia skorka" czy jakos tak, ale to nie bylo takie fajne...a ciekawa jestem ile lat to temu puszczali bo w sumie to niektore odcinki dokladnie pamietam:)

Zylek91

Ja też jestem z tego rocznika!:))
I również przyznaje, że moje losy były identyczne jak wasze:D
Po szkole - szybko do domu. Obiad i potem szybko na Czy boisz się ciemności..
Bardzo było by fajnie jakby któraś telewizja emitowała to jeszcze raz:)
Pamiętam jak się bałam potem ruszyć:)
A bywało, że byłam sama w domu..:))
Pozdrawiam wszystkie 91!:))

ocenił(a) serial na 10
o_zapachu_imbiru

nie jestem z rocznika 94 ale również wychowałam sie na "czy boisz sie ciemnosci" xd. teraz zaden horror nie robi na mnie wrazenia :d. doslownie wszystko jest dla mnie smieszne. chcialabym aby znow wyemitowli ten serial. obejzalam wszystkie odcinki. czesto opowiadam na koloniach historie z tego serialu. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Zylek91

Też jestem 91 ;D
Ale ja w przeciwieństwie do was się strasznie bała przy niektórych odcinkach xD Przerażały mnie, a potem śniły po nocach:D
Z checia znowu bym obejrzała:D

ocenił(a) serial na 10
Aless

teraz powraca moda na emitowanie starych filmów i seriali. Może któryś z kanałów telewizyjnych puści nasz ulubiony serial :D. miejmy nadzieję^^.

Venemous

Nie ma co!
Forum o serialu zostało założone. Wystarczy się zalogować i gotowe!
http://czyboiszsieciemnosci.phorum.pl/
Serdecznie zapraszam!

użytkownik usunięty
Zylek91

Ja też siadałam po południu z bratem i oglądaliśmy najpierw Dragonball, a potem Właśnie Czy boisz się ciemności. Co to były za czasy.. rzeczywiście tęsknię za tym. Mogliby pościć to na tvn7, chociaż boje się że będzie to dla mnie rozczarowanie. Tak jak było z Teletubisiami.

PS: RTL to bez 7, chyba.

ocenił(a) serial na 9

Witam! Też jestem z rocznika 1991. Uwielbiałem to. Również oglądałem Dragon Ball :D Teraz już nie mam tyle czasu... Ale znajduję czas na wspomnienia :)

Triko80

Uwaga! Uwaga! zapraszam do obejrzenia odcinka pierwszego "o taksówce widmo" z POLSKIMI napisami.

Część pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=Da3Xg2o_37w

Część druga
http://www.youtube.com/watch?v=rOKlXnwXeIY

Część trzecia
http://www.youtube.com/watch?v=illk6rVXVdY

Gorąco polecam!!!

Zylek91

Również jestem z 91 (niech żyje ten rocznik i "pokolenie RTL7" ! :P). Dzieciństwo to w ogóle świetny czas, a te seriale i ta stacja kojarzą się nam z nim. To były wspaniałe czasy, teraz już nie emitują takich produkcji dla młodzieży, a dzieciaki oglądają "po siedemnaście tysięcy razy" te pokemony, zamiast im pokazać co to znaczy prawdziwe, dobre anime (DB :P)...

adrian91

Ja tam jestem z rocznika 90 i dokładnie pamiętam jak to się zasiadało o godzinie 15 przed tv i oglądało RTL7 ;) eeh to były czasy...

menezis

Ja 88 rocznik ale doskonale pamiętam ten serial z dziećiństwa , czekało się na Czy boisz się ... tak samo jak i na dragon balla . Pozdro

lukko19

Ja jestem '93 :) i razem z moim bratem (popularny jak widac rocznik 91 :P) zawsze czekalismy z niecierpliwoscia na kolejny odicnek "Czy.." .
Niestety, teraz malo co z tego pamietam i z przyjemnoscia bym obejrzala
to wszystko jeszcze raz :) Ale ZIBO nigdy nie zapomne ...

Ms_Rocket

Ja rocznik 93, pamiętam jak koleżanki zawsze się do mnie schodziły i razem to oglądałyśmy a potem pamiętam jak się bałam. Szkoda iż tego już nie ma z chęcią bym sobie pooglądała.

ocenił(a) serial na 6
Ava_Elizabeth

Też rocznik '91, to nie przypadek chyba ;] Dziewczyna z Komputera i Dragon Ball, wszystko na RTL 7 o ile pamiętam :P

ocenił(a) serial na 9
xavi1991

Jakaś klątwa chyba ciąży na roku 1991 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones