DOTA: Dragon's Blood
powrót do forum 2 sezonu

Myślałem, że Invoker zabił wszystkie smoki, a ten z którym walczyli na końcu też powinien być wśród zabitych nawet był pokazany. Wyjaśni ktoś nie chce mi się cofać pewnie mi się przymknęło oka bo nie ogarnąłem tego

ocenił(a) serial na 7
Zbych13

Smok zabity (uwięziony) przez Invokera to Prawyrm Byssrak. Natomiast Kashurra, o którego pytasz, na początku był zwyczajnym smokiem pustki (gatunek Byssraka), ale podczas latania gdzieś po kosmosie napotkał na swojej drodze Direstone i Radiant Ore, które namieszały mu w głowie. To zostało wyjaśnione w serialu

Aragis

To bardzo podobni byli dzięki za wyjaśnienie :)

Aragis

Zwykły smok nie był by na tyle potężny by mierzyć się 1v1 z prawyrmem, nie ważne jakiego by boosta nie dostał. Kashurra to Byssrak, tyle, że z alternatywnego świata. Tak jak Auroth (Winter Wivern) po kontakcie z oboma kamieniami (Dire i Radiant) został wyrwany z tzw. pilara fundamentalnego, który skupiał pewne żywioły stworzenia (lód, ogień, ziemia, chaos itd.). Radiant dał mu samoświadomość, a Dire skorumpował jego pojmowanie samego siebie i wykrzywił nowy cel, którego poszukiwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones