Daredevil (2015-2018)
Daredevil: Sezon 2 Daredevil Sezon 2, Odcinek 3
Odcinek Daredevil (2015-2018)

Najlepsze w Nowym Jorku

New York's Finest 48m
8,4 1 488
ocen
8,4 10 1 1488
Daredevil
powrót do forum s2e3

CO TA KAMERA ROBIŁA!!! Zwłaszcza pod koniec odcinka. To powinny być jakieś serialowe oscary.

MagiaJego18

Fakt. W ogóle 3 odc to jeden z najlepszych. pierwsza część to psychologiczna rozkminka, po której zaczyna się cześć druga - najlepsza scena walki w serialu jaką kiedykolwiek widziałem. Pieprzone mistrzostwo świata.

ocenił(a) serial na 8
kardrig

Napieprzanie na schodach w jednym ujęciu, cud malina. Czwarty odcinek w II sezonie, to coś Mega, dla mnie osobiście tematycznie-innowacyjnie podejście do tematu realizacji zemsty. Chcę serialu o Punisher

ocenił(a) serial na 8
kardrig

Napieprzanie na schodach w jednym ujęciu, cud malina. Czwarty odcinek w II sezonie, to coś Mega, dla mnie osobiście tematycznie-innowacyjnie podejście do tematu realizacji zemsty. Chcę serialu o Punisher

użytkownik usunięty
bojatakmam

Nie mógłbym zgodzić się bardziej;) I jestem zaskoczony jak bardzo Bernthal pasuje do roli Punishera O.o
Lubiłem Dolpha w tej roli (kiedyś, za szczyla, obecnie nie rewidowałem opinii..), bluzgałem Tomasa Jane'a (choć tu scenariusz ewidentnie zawinił, bo w Dirty Laundry był b. dobry) i akceptowałem Raya Stevensona (e tam - podobał mi, bo kawał z niego skvrwiela;). Ale Jon, pomimo pierwotnego powątpiewania z mojej strony (szczupły jest) okazuje się być najlepszym Punisherem z dotychczasowych. I nie chodzi tylko o same rozpisanie tej postaci, ale przede wszystkim o grę aktora. Nawet chód Punishera jest dokładnie taki, jak to sobie wyobrażałem podczas czytania komiksów:) Wielkie brawa dla tego Pana i ja również czekam na serial z jego przygodami. Jak nie powstanie to przyznam się szczerze, że będę wkvrwiony jak Hulk podczas finałowej bitwy w Avengersach:P

bojatakmam

W jednym ujęciu? Moim zdaniem ta scena była cięta co najmniej na 3 części, sprytnie ukryte przy bardzo bliskich zbliżeniach na plecy bohatera.

ocenił(a) serial na 8
chryssalid

Oczywiście że były cięcia, już od 10-lat sceny w "jednym ujęciu" są tylko pozornie w jednym ujęciu.

ocenił(a) serial na 9
bojatakmam

Ta scena (a w zasadzie kilka, jak to już napisali inni :)) mocno mi się kojarzy z https://www.youtube.com/watch?v=CQaRfXMxh6Y
Obydwie elegancko zrobione

ocenił(a) serial na 10
MagiaJego18

Masakra końcówka epicka , to są prawdziwe sceny walki , a nie to co w Arrow . Widać że każdy ruch jest mega dopracowany / wszyscy są w ruchu nie stoją . teraz nikt mi nie powie czemu Daredevil zajął 2 miejsce jako najbardziej piracony serial zaraz po grze o tron bo jest świetny .

MagiaJego18

Wiedziałem, że w drugim sezonie będę mógł liczyć na takie sceny jak ta z korytarza, w pierwszym. To są nie tylko jedne z najlepszych serialowych scen walki, ale jedne z najlepszych scen walki ogólnie.

roach22

No już bez przesady :)

ocenił(a) serial na 10
klaudia_nascimento

Niby dlaczego? Ten serial ma najlepsze sceny walki obok "Raid". Choreografia jest fantastyczna. Jestem dopiero na 3 odcinku, końcówka wgniata w fotel, jednak walka na korytarzu z pierwszego sezonu zrobiła na mnie trochę większe wrażenie.

ocenił(a) serial na 9
Fass_

Mi się te bijatyka średnio podobała... Myślę że im starszy widz tym te bijatyki mniej go interesują. Za to cała rozmowa Daredevil - Punisher, świetna.

użytkownik usunięty
Fass_

Raid II bije jedynkę na głowę, a co dopiero serial o Daredevilu.

ocenił(a) serial na 10
Fass_

@Fass, rozwalanie rosjanów po ścianach, o tej scenie mówisz, prawda? ♥ No, no.... Żadna scena walki nie wryła mi się tak w pamięć jak właśnie ta...

Na mnie ogromnie wrażenie zrobiło to ukazanie, że walczył resztkami sił... Miło było patrzeć jak DD znajdywał w sobie siłę pomimo zmęczenia... Ale ogólnie rewelacja.

ocenił(a) serial na 10
corelips

Tak, chodziło mi o tą scenę :) Coś niesamowitego :)

https://www.youtube.com/watch?v=9apWa7QP9jo

Mógłbym to oglądać w nieskończoność :D

klaudia_nascimento

Podaj mi chociaż jeden tytuł w którym walka została lepiej zrealizowana

ocenił(a) serial na 8
DarylMaster

"Into the Badlands" - wiadomo, że jako całość jest gorszy od Daredevila, ale akurat sceny walki, to ma lepsze.

ocenił(a) serial na 6
Roy_v_beck

Banshee. Zwłaszcza jeśli chodzi o realizm, który w Daredevilu ciężko uświadczyć.

homilka

Taa szczególnie walka głównej bohaterki z bandziorem w domu "Szeryfa" :D PRAWDZIWY REALIZM

homilka

No to jednak Marvel i walki wydaje mi się są tu najlepiej tu zrealizowane i najbardziej realistyczne w uniwersum filmów o bohatyrach

użytkownik usunięty
DarylMaster

Kolega ar23s powyżej napisał - indonezyjskie filmy RAID i RAID2 pod tym względem są absolutnymi majstersztykami jeżeli chodzi o sceny walk. I nie chodzi o realizm - tak nie wygląda prawdziwa walka. To są choreografie przygotowane przez speców, które mają za zadanie być przede wszystkim świetnym widowiskiem. Wyobrażacie sobie, żeby zmęczony człowiek tracił czas na np. odbijanie się od ściany (wyskok), żeby kogoś walnąć pięścią?? Skomplikowane obroty w powietrzu to również strata czasu (nie mówiąc o energii) i nawet najlepszy wojownik dałby sobie z nimi spokój, zwłaszcza w walce z przeciwnikiem dorównującym mu umiejętnościami.

ocenił(a) serial na 8
MagiaJego18

Tak swoją drogą to nikt nie pogniewałby się chyba jakby i Punisher dostał swój serial.

ocenił(a) serial na 10
Lukininho

Propsuję! Pomyślałam o tym oglądając 7-my odcinek... Teraz zastanawiam się dlaczego nie wpadłam na to od razu ;)

ocenił(a) serial na 8
corelips

Za dużo tych superbohaterów z duszą na ramieniu w tych serialach. Flashe Arrowy Daredeville, wzory dobroci, którzy oczywiście nikogo nie zabijają i pieprzą jakieś moralne gadki. Szczerze w tym drugim sezonie Daredevilla wszystko ciągnął Punisher i Electra. Przydałby się sezon gdzie gościu się nie pieprzy tylko wychodzi i rozwala tłumy ludzi.

ocenił(a) serial na 6
Lukininho

Punisher miał rację, Daredevil i reszta nie. Najbardziej mnie bawi Batman i to jego Arkham Asylum. W sumie gdyby można było kogoś skazać na zostanie tam strażnikiem, to byłoby to chyba najbliższe karze śmierci (bo oczywiście w tamtym unuiwersum nie mają/mieli kary śmierci).

ocenił(a) serial na 8
dawid_bubu

W Daredevilu on tłucze tych ninja, oni wstają, w następnym odcinku znowu ich tłucze i tak w kółko. Tak samo jak trzeba być inteligentnym, żeby nie zabić Fiska tylko wsadzić go do więzienia gdy przecież on miał wszystkich w kieszeni więc logiczne, że to tylko małe nieudogodnienie dla niego jest.

ocenił(a) serial na 9
Lukininho

Dostał....

ocenił(a) serial na 9
MagiaJego18

Rzeczywiście, trudno uwierzyć, że to było jedno ujęcie :D

kub4

To nie było jedno ujęcie.

ocenił(a) serial na 6
MagiaJego18

końcówka genialna, szkoda, że nie udało się tego zrobić w totalnie jednym ujęciu ;)

ocenił(a) serial na 10
MagiaJego18

Też zwróciłam uwagę na tą genialną walkę... i brak cięcia ♥
Cały odcinek odlot!

ocenił(a) serial na 8
corelips

Oczywiście że były cięcia, podobnie jak w pierwszym sezonie. Tutaj nawet były bardziej widoczne. Każdy moment, w którym ktoś przesłaniał ekran był cięciem. Fakt że wykonane prawie perfekcyjnie ale bez przesady.

ocenił(a) serial na 10
Paul_von_Nod

Ehhh, amatorka ze mnie... ;)
Ale jak mowisz, perfekcyjne wykonanie...

ocenił(a) serial na 9
corelips

Ja tym razem się skupiłem i naliczyłem 6 czy 7 cięć :p

MagiaJego18

https://www.youtube.com/watch?v=Yc7ucw4YBpk Szybka recenzja. Dajcie znać co sądzicie :)?

MagiaJego18

Ogladalem wczoraj.
Zobaczylem raz a potem przewijalem jeszcze trzy razy! Do tej pory nie moge ogarnac jak oni to zrobili. Najlepszy moment jest juz na parterze, kiedy Matt stoi na schodach I myslisz ze to juz koniec sceny ale on tylko lapal oddech :-)

Szczena na podlodze! Ogromny szacunek I podziw dla operatorow.

ocenił(a) serial na 9
MagiaJego18

Cały odcinek był mega, zaliczam go do najlepszych w serialu. A walka... mistrzostwo świata! Pewnie jeszcze nie raz ją obejrzę, podobnie jak już wspomnianą z Ruskimi.

ocenił(a) serial na 9
MagiaJego18

Przepraszam za offtop moi drodzy, ale czy może mi ktoś powiedzieć gdzie obejrzeć odcinki 5+? Obejrzałem 4 i nie mam pojęcia gdzie dalej...

użytkownik usunięty
Modrzejaa

Na alltube masz wszystkie odcinki tak z 1 jak i z 2 serii. Pierwszą oglądałem na c_d_a.pl w 720p, ale druga nie była cała i znalazłem właśnie na w/w alltubie w podobnej jakości jak na cedeku.

ocenił(a) serial na 9

Dzięki bardzo, wszystkie odcinki są. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Modrzejaa

Nie ma sprawy.
Sam ostatnio coraz czesciej ogladam filmy/seriale on-line. Do niedawna wiekszosc sciagalem, po obejrzeniu kasujac, ale raz - trzeba miec miejsce, a dwa - coraz mniej mnie to bawi (w sumie to nigdy mnie to nie bawilo).
Pozdrawiska.

ocenił(a) serial na 9
MagiaJego18

Emmy ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones