PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725983}

Dark Matter

6,9 3 858
ocen
6,9 10 1 3858
Dark Matter
powrót do forum serialu Dark Matter

Ale chamsko podmieniają aktorów, co ? Już nawet mudzin się wykruszył...a to nie jest aktor wysokich lotów, wątpie by gaża mu nie pasowała.. tak samo doktorek z Atlantis ,ciach jednym ruchem podmieniony pod jakiegoś hipsterskiego gogusia z czarną panią terminator. Grunt, że ilość czarnych się zgadza ;)
Jezu gdyby nie ciągle śmieszące mnie teksty i reakcje Boona to coraz trudniej by się ten serial oglądało. Jak go wymienią to przestaję to oglądać.
Takie złe serial ma wyniki, że podmieniają obsadę na nieznanych ludzi? W sumie z jednej strony, można im dziękować bo inni by ucięli produkcję, ci przynajmniej coś tam jeszcze próbują..
I jest zdecydowanie za mało androida. W S01 fajne były te rozkminy AI, teraz coś ich brak.. "miłość wsadzona w zapiekanke.." eh :)

ocenił(a) serial na 7
Dehzz

Ewidentnie 6 chce jako aktor odejść z serialu , a żeby nie zostało na statku 3 osoby to dorzucimy jakiś 2 nowych co pewnie nie grali jeszcze w niczym szczególnym to wezmą o połowę mniej :) Powiem tak jeśli uśmiercą albo zamienią Bonna to szkoda nawet oglądać dalej , widać że budżet też nie rewelacja to większość scen na statku albo w jakiś fabrykach . 2 sezon był naprawdę dobry ,a teraz strasznie wolne i przegadane odcinki "_ zobaczymy co będzie dalej ale moim zdaniem 3 sezon będzie chyba ostatnim :)

ocenił(a) serial na 9
Tomasz_KOT

Jak na razie też myślę, ze to będzie ostatni sezon, a WIELKA SZKODA!
Wymieniają tych aktorów jak jakieś zużyte baterie. Piątka i Android to czołówka według mnie, ale to z tego? Gdyby scenarzysta nie pierd. trzy po trzy to by coś z tego było, a tak wymyślają jakieś skoki w czasie od czapy. Ja nie wiem, tak trudno wymyślić, że na przykład wrzechświat się zaczyna kurczyć i wszelkie organizacje dostawają gęsiej skórki, albo że Raza napotyka na pozaziemską Cywilizację, albo że Android była kiedyś człowiekiem i zaczynają wracać jej wspomnienia i takie WTF dla fanów...
Ehh... idzie na dno ten stateczek :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones