PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771383}

Dark

8,2 164 692
oceny
8,2 10 1 164692
8,0 23
oceny krytyków
Dark
powrót do forum serialu Dark

Pierwsze odcinki napełniły mnie nadzieją na drugie ST ale niestety się zawiodłam. Dobrze zapowiadająca się intryga z elektrownią atomową w tle, przeskakiwanie w czasie intrygi i.... i nic. Kompletnie niewykorzystany potencjał. Momentami historia się nie klei. Wątki pokazane i przeskakane tak, że trzeba się skupić żeby domyślić się o co autorowi chodzi a wszystko prowadzi do prostego oklepanego wniosku, że wszystko jest ze sobą powiązane. Kim jest ojciec jednego z bohaterów też wiemy zanim seria dociera do środkowego odcinka a zakończenie bezdennie głupie. Następny sezon polecam umieścić w średniowieczu.

ocenił(a) serial na 9
No_nie_

Serial Cię zawiódł, bo nie jest jak inny serial. Fu...k logic!

ocenił(a) serial na 4
jp2

Chodziło mi raczej o to, że ST oferowało wciągającą historie i oglądałam je z przyjemnością. Odniosło także ogromny sukces, zostało dobrze odebrane przez większość widzów, czego nie zmienił drugi sezon. Dark raczej to nie grozi. Nie bądź zbyt dosłowny. Serial miał ogromny potencjał, którego nie wykorzystano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones