serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Defekt

2003 - 2005
3h 20m
6,4 1 036
ocen
6,4 10 1 1036
Młoda prokurator i doświadczony komisarz policji prowadzą dochodzenie w sprawie afery bankowej. więcej mniej
Defekt zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Osadzony w realiach współczesnej Polski sensacyjny serial z trzymającą w napięciu akcją i znakomitą grą Magdaleny Cieleckiej i Piotra Fronczewskiego, tworzących świetny duet i wspierających całą konstrukcję filmu. Ona - młoda i ambitna pani prokurator prowadzi dochodzenie w sprawie afery bankowej, bezgranicznie angażując się w śledztwo.Osadzony w realiach współczesnej Polski sensacyjny serial z trzymającą w napięciu akcją i znakomitą grą Magdaleny Cieleckiej i Piotra Fronczewskiego, tworzących świetny duet i wspierających całą konstrukcję filmu. Ona - młoda i ambitna pani prokurator prowadzi dochodzenie w sprawie afery bankowej, bezgranicznie angażując się w śledztwo. On - podstarzały komisarz policji, zgorzkniały i cyniczny, rok przed emeryturą, początkowo tylko z obowiązku pomaga młodszej koleżance, nie darząc jej zresztą zbytnią sympatią, czego wcale nie ukrywa. Komisarz myśli o zasłużonym odpoczynku i sprawa afery tak naprawdę niewiele go obchodzi. Z czasem jednak nawiązuje się między nimi nić specyficznego porozumienia. Im sprawa staje się niebezpieczniejsza, tym silniejsze okazuje się ich wspólne zaangażowanie, a ich przyjaźń cementuje się. [filmpolski.pl]

studio
Canal+ Polska / Telewizyjna Agencja Produkcji Teatralnej i Filmowej
inne tytuły
Zdjęcia do serialu rozpoczęto latem, w czerwcu 2002 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pytam dlaczego? Usłyszałem o nim dosłownie dziś rano w radiu. Że podobno dobry i niedoceniony. Jak tylko zasiadłem przed monitor, od razu pochłonąłem 1 sezon (4 odcinki). Gra aktorska wyśmienita, świetna fabuła, cięte riposty, niewybredny humor.

Szkoda, że tak rzadko powstają takie filmy. Polecam :)))

Zastanawiam się kto ustala kolejność aktorów w obsadzie?

Przyznacie że to trochę śmieszne wymieniac w pierwszej kolejności aktorów występujących gościnnie podczas gdy ani Fronczewskiego ani Cieleckiej nie ma w pierwszej dziesiątce aktorów na głównej stronie serialu.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLoA0xfi9BOiH9WdQV-JlMovfZU8hEVF2l

Ja nie mogłem się oderwać. Znalazłem odcinki w internecie i obejrzałem cały 1. sezon za
jednym razem. 2. poszedł równie szybko. Kapitalna gra właściwie wszystkich aktorów i
muzyka, głownie w 2. sezonie bardzo miła dla ucha.

a mógł by być

ocenił(a) serial na 7

z tego całkiem fajny polski serial "Gliniarz i prokurator"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones