PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 930
ocen
8,4 10 1 157930
7,8 33
oceny krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

Nie mogłem sie przekonac do tego serialu,zawsze zwracam uwage na obsade, uwazam
McConaughey za marnego aktora, a Harrelson był mi zawsze obojetny, aczkolwiek dobry.

Jak bardzo sie pomyliłem..... abstrahujac od dobrego scenariusza, świetnych dialogów które NIE
NUDZA, przynajmniej mnie, ogólnie całego klimatu filmu (południowo-amerykańskie klimaty
bardzo mi podchodzą) okazało sie ze ten bladyn z kolorowych czasopism ma TALENT.
Loooooool jestem w szoku, nadaje sie nie tylko do romantycznych komedii, wystarczyło mu dac
szanse, bardzo, BARDZO miłe zaskoczenie i bardzo rzadkie. Tych dwóch panów pokazało klase.
Daje 10/10

Moze ktos jeszcze z was ma podobne odczucia?

un_soleil

Ja mam bardzo podobne. Specjalnie sprawdziłam, ile do tej pory obejrzałam filmów z McConaugheyem - ledwie 3 i w żadnym nie grał głównej roli, pewnie dlatego, że zawsze jego nazwisko zniechęcało mnie do oglądania filmu... A tu się nagle okazało, że facet jest świetnym aktorem. Trzeba było tylko dobrego scenariusza, żeby mógł to pokazać.
Harrelson podobnie, co prawda miałam do niego stosunek raczej pozytywny, ale nie sądziłam, że wypadnie aż tak dobrze.
Zgadzam się, że dialogi były świetne, np. rozmowy dwóch głównych bohaterów jednocześnie ciekawiły i mówiły o nich coś istotnego. Każda scena miała jakiś sens, nie było momentów, w których miałam ochotę iść do kuchni i zrobić sobie herbatę, bo nic się nie dzieje.
Też oceniłam na 10, a nie sądziłam, że to możliwe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones