PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609438}

Dream High

Deurim hai
7,8 948
ocen
7,8 10 1 948
Deurim hai
powrót do forum serialu Deurim hai

Milky Couple jjang!!

użytkownik usunięty

Zdecydowanie moimi ulubionymi elementami tej dramy są Milky Couple i Kim Soo Hyun.

zgadzam się!! Też ich uwielbiam!! :D To chyba najfajniejszy wątek miłosny w tej dramie a ta scena na schodach po karaoke... prześmieszna ! :D

użytkownik usunięty
kasia2409

Kilka razy przewijałam tą scenę:D IU jest świetna... chciałabym ją zobaczyć w głównej roli żeńskiej w jakiejś dramie w najbliższym czasie... (łoo... albo spin off z Woo-U :D)
I fakt, że najfajniejszy wątek miłosny bo jakoś ten główny Suzy- Taec- Kim Soo Hyun w ogóle mnie nie interesuje... Suzy mimo mojej sympatii do niej jest za sztywna i jej trochę brakuje umiejętności by grać główną rolę...
A Eunjung-Taec nie trawię... Ze względu na Eunjung, która mnie irytuje (jej rozwarte usta...wrrr). Zaczynam chyba rozumieć o co chodziło ludziom, którzy na nią "narzekali" w Coffee House (gdzie wolałam ją od PSY)

IU gra główną rolę w aktualnie emitowanym serialu "you're the best lee soon shin" lin do odcinków po ang www.dramacrazy.net/korean-drama/youre-the-best-lee-soon-shin/
zapowiada się fajna drama :-)

ocenił(a) serial na 8

uwielbiam Milky Couple :) dodali tej dramie dużo humou i ciepła :) było między nimi "to coś"

Suzy jest ok ale zgadzam się z opiniami, że nieco sztywna, a głos IU jest niesamowity :)

fanom IU polecam zabawną koreańską reklamę samsunga w której występuje, co prawa bez subs ale to nie problem ;)

http://www.youtube.com/watch?v=h_DmINraYf8

ocenił(a) serial na 8
adrastea_87

Pil suk i Jason świetna para. Chętnie bym zobaczył IU w nowej dramie.

ocenił(a) serial na 8

Dobra drama. Rozwalił mnie na łopatki moment gdy Kyung Jin powiedziała do dyrektora tato. Tego się nie spodziewałem :D

ocenił(a) serial na 9

pozytywna para, słodka dziewczyna, w odróżnieniu do Hye Mi, która mnie strasznie irytowała

ocenił(a) serial na 9

widzę że sporo oglądacie...polecicie coś podobnego?

ocenił(a) serial na 9
ac_928

przychodzi mi na myśl Heartstrings, polecam jak nie widziałaś

ocenił(a) serial na 8
ac_928

You're beautiful to tez fantastyczna drama XD ścisła czołówka. Humor, romantyczny trójkąt i fajna muzyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones