Dexter
powrót do forum 8 sezonu

Sezon 8 - lektor PL ?

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie odnośnie polskiej premiery tego sezonu. Macie może jakieś informacje na ten
temat? Gra o Tron w ostatnich tygodniach wychodziła jednocześnie po angielsku i po polsku.
Jak będzie z Dexterem ?

ocenił(a) serial na 10
glov00

Gra o Tron wychodziła z polskim lektorem tak szybko tylko z jednego powodu, HBO Polska emitowało serial z jednodniowym opóźnieniem w stosunku do USA, w przypadku Dextera nie ma co liczyć na to, jako, że póki co nikt nie nadaje najnowszej serii o naszym seryjnym zabójcy.

ocenił(a) serial na 10
darkunio

OK, ale czy wiadomo już coś konkretnie o premierze serialu w Polsce? Nie chce mi się wierzyć, że nikt w Polsce nie będzie nadawał tak popularnego serialu.

ocenił(a) serial na 8
glov00

pewnie 2-3-4 miesiące pojawi się na jakieś platformie od N, a za pół roku moze w jakimś bardziej dostępnym kanale, przynajmniej tak było z ostatnimi sezonami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
kaczoburger

Ile ty masz lat trollu? 10?

ocenił(a) serial na 10
glov00

Kiedyś nowe odcinki emitowała platforma N w ramach specjalnej dodatkowo płatnej oferty VOD z serialami, być może podobnie będzie z NC+, jednak licz się z dodatkowym wydatkiem albo zostaje ci czekanie.

glov00

Oglądaj w oryginale. Nie psuj sobie oglądania lektorem.

ocenił(a) serial na 10
marcin261287

Tak zrobię... lubię oglądać z lektorem, bo można się w pełni skupić na obrazie a napisy to wiadomo, że trzeba zerkać. Ale jak nie ma to nie ma. Nie uśmiecha mi się czekanie dłuższe niż tydzień od premiery danego odcinka. Pozostaje wersja oryginalna co też ma swoje plusy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones