Diabeł w Ohio (2022)
2022 Diabeł w Ohio 2022, Odcinek 8
Odcinek Diabeł w Ohio (2022)

Jutrzenka

The Dawning 49m
6,5 133
oceny
6,5 10 1 133
Diabeł w Ohio
powrót do forum 8 odcinka

Sekta

ocenił(a) serial na 6

Wszystkie sekty, przynajmniej te które znamy z filmów, najczęściej tworzą jakieś odizolowane społeczności w małych miasteczkach. Rozumiem że tak jak w tym przypadku, nie mogą żyć pośród "zwyczajnych" ludzi, bo najprawdopodobniej po takim kontakcie do sekty już by nie wracali. Żyją w małych miasteczkach, często na farmach, gdzie nie mają na siebie zwracać uwagi, jednak paradoksalnie właśnie taki tryb życia sprawia że zwracają na siebie uwagę. Serial wg mnie 3/5. Szału nie ma, ale jakoś mnie wciągnął że obejrzałem w dwa dni czekając mocny finał. Tego nie było, bo informacja że dziewczyna sama upozorowała na końcu działania sekty trochę już naciągany. Jak myślicie, będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 5
mar_kli

Nie będzie, bo to miniserial

ocenił(a) serial na 6
maciej_rozanski07

Niby tak. Jednak telefon na końcu zostawił pewne pole do manewru..

mar_kli

A to nie klasyczny plot twist na "do widzenia"? Wiele horrorów ujawnia coś zaskakującego w ostatnich minutach i zostawia nas z otwartym zakończeniem byśmy się zastanawiali co dalej ;)

ocenił(a) serial na 8
mar_kli

Mi się takie zakończenie podobało. Lepsze, niż takie przesłodzone, w którym wszyscy udają, że nic się wcześniej nie wydarzyło i zostają kochająca się rodziną z Mae. Raczej wątpię w drugi sezon, choć sam bym nim nie pogardził, bo serial był wciągający i miał kiimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones