serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Diagnoza

2017 - 2019
42m
7,1 12 061
ocen
7,1 10 1 12061
Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Diagnoza zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Czasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakujeCzasem jedno nieoczekiwane wydarzenie może nieodwracalnie zmienić dotychczasowe życie. Co się stanie, jeśli pewnego dnia ockniesz się i odkryjesz, że nie wiesz, kim jesteś, kogo kochasz i na czym ci zależy? Czy los może być aż tak okrutny, by odebrać wszystko, nawet tożsamość i wspomnienia? Jak na nowo ułożyć puzzle życia, gdy brakuje podstawowych elementów układanki? Annę Nowak, główną bohaterkę serialu (Maja Ostaszewska), poznamy na katowickim lotnisku. Pewna siebie i zdeterminowana kobieta przyleci na Śląsk w niezwykle ważnej dla siebie sprawie. Niestety na skutek nieprzewidzianych wydarzeń Anna trafi do rybnickiego szpitala. Tam usłyszy druzgocącą diagnozę - amnezja. Lekarze, którzy na co dzień ratują życie wielu pacjentów, nie będą w stanie ocalić czegoś niezwykle cennego - pamięci. W miejscu, gdzie ludzie mierzą się ze skrajnymi emocjami, a lekarze z determinacją walczą o ich zdrowie, bohaterka będzie musiała zacząć życie na nowo i spróbować odkryć tajemnice swojej przeszłości. W tej trudnej walce wesprą ją charyzmatyczni lekarze ze Specjalistycznego Szpitala Nr 4 w Rybniku. Jan Artman (Adam Woronowicz) oraz Michał Wolski (Maciej Zakościelny), dwaj znakomici chirurdzy, profesjonalnie zajmą się Anną. Bohaterka trafi również pod skrzydła ciepłej i empatycznej neuropsycholog Marty (Magda Popławska), która będzie starała się pomóc jej odzyskać pamięć. Kolorytu ekipie medyków dodadzą Wanda Jureczko (Sonia Bohosiewicz), pielęgniarka oddziałowa i charakterna Ślązaczka, a także Piotr Sadzik (Michał Czernecki), twardy szef Oddziału Ratunkowego oraz potulny mąż i ojciec czterech córek. Nad wszystkim będzie czuwać surowa i wymagająca ordynator Maria Kaleta (Aleksandra Konieczna). Młodzieńczą energię i entuzjazm do zespołu lekarzy wniosą niesforni stażyści (Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i Aleksandra Adamska). Rybnicki szpital stanie się dla Anny domem, a jego załoga grupą przyjaciół. To z nimi przyjdzie jej dzielić chwile radości i smutków. Wśród nich jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by kobieta nigdy nie poznała prawdy o swojej przeszłości... Barwnym tłem dla odkrywania tajemnic głównej bohaterki będą poruszające losy pacjentów. W każdym z odcinków poznamy nowe przypadki medyczne i stojące za nimi ciekawe, a czasem zaskakujące ludzkie historie. Związane z nimi wydarzenia przywołają wspomnienia Anny i krok po kroku odsłonią kolejne karty jej przeszłości. Każdy z jesiennych odcinków serialu będzie przybliżał zarówno Annę, jak i widzów do poznania prawdy o tym, kim jest bohaterka i jaka jest jej tajemnica.

dystrybucja
TVN
studio
TVN
tytuł oryg.
Diagnoza
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Rybniku oraz w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rybnik

ocenił(a) serial na 8

Będę oglądać tylko dlatego, że kręcony jest na Śląsku. Brawa dla Rybnika za świetny pomysł na promocję miasta!

Wciaga

ocenił(a) serial na 7

Przewidywalny czy nie, z każdym odcinkiem wciąga coraz bardziej. Szybka akcja, ciekawe wątki, intryga, medyczne przypadki, świetna obsada. Chyba dawno nie było tak dobrze zrealizowanego polskiego serialu.

Dawno nie zainteresował mnie jakikolwiek serial, a temu się udało. ;) I to nie ze względu na obsadę, czy rybnickie plenery, ale ze względu na główny wątek... Myślę, że on będzie się jeszcze rozwijał i zaskoczy tych, co już "znają zakończenie" i piszą "przewidywalny".

znowu Królikowski?

ocenił(a) serial na 5

czyli kolejna produkcja, którą ten gość ma szansę zepsuć. Dlaczego w takim serialu, który już szczyci się prestiżem (no zobaczymy) nie mogą dać szansy młodym, nieogranym AKTOROM?!
Jest znakomita Ostaszewska, jest Woronowicz i nagle... Królikowski, no ludzie. Już w Bodo się najlepiej popisał i w TVP już wolą tego...

Właśnie skończyłam oglądać 3 sezon i jestem pod ogromnym wrażeniem, w jakim tempie bohaterowie przemieszczają się na trasie Rybnik-Gdańsk-Rybnik. Sprawdziłam, w jedną stronę jest ok. 600 km. Ta niemała odległość nie przeszkadza im jednak zrobić trasę w tę i z powrotem w ciągu zaledwie kilku godzin. Oto np. doktor...