Diagnoza
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 7

Dzisiaj obejrzałem najnowszy odcinek i jestem pod ogromnym, negatywnym wrażeniem. Pierwsze odcinki często są po to aby nas wprowadzić, zaznajomić z nową fabułą. Ale ten był tragiczny. Nic, ale to absolutnie nic się nie działo. I ta fatalna rola Stenki ! Jak ona wygląda !

Mauna_Kea

Stenka po operacjach plastycznych, naciagnieta skora twarzy, szyi, sztuczne zęby ( licówki lub implanty), próchno.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

aż nie mogę na nią patrzeć.... i ta fatalna krótka fryzura. oby jak najmniej jej było na ekranie

Mauna_Kea

taki drugi Ibisz :-)

Mauna_Kea

Jak dla mnie wszystko zaczyna się rozkręcać w drugim odcinku i wątki się połączą z pierwszym sezonem wszystko na to wskazuje.

Mauna_Kea

Jest po prostu za szczupła, parę kilogramów dodało by jej urody :-)

ocenił(a) serial na 7
Hedvig

też prawda. Parę kilo by ją... odmłodziło ;) Lepiej odmładzać się kilogramami niż botoksem. Tak chyba powinni reklamować jedzenie :):)

ocenił(a) serial na 7
Mauna_Kea

To prawda. Wygląda nie najlepiej, ale w tej roli jej to akurat pasuje. Odrażająca postać, odrażająca postać :P

LeSzifre

Dobrze gra tę ordynator oraz fajnie ją ubierają, oczywiście "po godzinach" jak np. ostatnio była w czarnej ramonesce plus krótka sexowna fryzura :-D

Hedvig

dzidzia piernik, z tylu liceum, z przodu muzeum

wymagana deratyzacja w szpitalu po wizycie zakodowanego szczura, brakuje w obsadzie jeszcze cieleckiej

ocenił(a) serial na 3
Hans_Kloss

Ile Ty masz lat? Poczekajmy aż się zestarzejesz i o Tobie poplotkujemy.
Może popatrz jakie ta pani ma ciało... a nie twarzy się ciągle czepiasz... czasy się zmieniają, kobieta w jej wieku też może jeszcze mieć figurę i coś współczesnego na siebie wciągnąć... niekoniecznie jak stara baba... to wymaga niestety sporo pracy i niestety braku tłuszczu... widać na zbliżeniach i zmarszczki i podkrążone oczy... albo kiepskie operacje plastyczne albo ich brak, poczytaj trochę, współcześnie niekoniecznie operacje trzeba przechodzić...inne są metody... Manua_Kea też zapewne jest najpiękniejsza, a jak się zestarzeje to po prostu szczęki nam opadną, taką karierę zrobi i taka/taki będzie piękna...

ocenił(a) serial na 7
grampa

figurę ma okej, ale chyba mogę napisać, że coś mi się nie podobam prawda ?!

ocenił(a) serial na 3
Mauna_Kea

chodziło mi o to, że wszyscy się starzejemy... łatwo krytykować...

grampa

dzidzia piernik, z tylu liceum, z przodu muzeum poniewaz przesadza z operacjami plastycznymi o czym świadczy sztuczny wyraz twarzy.

ocenił(a) serial na 7
Mauna_Kea

Im dalej w las z tymi odc. tym nudniej..

Mauna_Kea

Mi akurat się wydaje,że Stenka niewiele z sobą robiła i właśnie tak wygląda. Jest za chuda. Powinna przytyć z 5 kg. Podkowy miała nawet jak była młoda i grała w Bożej podszewce. Z tego,co o niej czytałam choruje na depresję i jej wygląd może być częściowo z tym związany. Tak,czy siak wygląda specyficznie. Cóż.

ocenił(a) serial na 7
Lady_Kumiko

ale od razu widać, że czarny z niej charakter ;)

Mauna_Kea

Moim zdaniem p. Stenka specjalnie została ucharakteryzowana jako taki szkielet, wampir, by pokazać swoją demoniczność w serialu :D

Mauna_Kea

Albo była wycieńczona chorobą nowotworową albo grała gdzieś równolegle osobę chorą na tyfus w obozie koncentracyjnym, innego pomysłu nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones