PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576962}

Dochodzenie

The Killing
8,0 36 145
ocen
8,0 10 1 36145
7,4 14
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum serialu Dochodzenie

Reszta może teraz ubolewać:) Ale ja jestem przeszczęśliwa.

ocenił(a) serial na 8
eowine

O ile mi wiadomo to jeszcze nic pewnego, ale rzeczywiście stacja Netflix jest zainteresowana przejęciem serii. Oby tylko utrzymali poziom amc.

http://www.tv.com/news/news-briefs-netflix-is-close-to-keeping-amcs-the-killing- alive-30030/

snoopy

O ile mi wiadomo:
nie mogę wstawić linka ale wejdź na serialową i 7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano.
I jest pewność.

użytkownik usunięty
eowine

Ale tam nie ma nic na temat The Killing.

użytkownik usunięty
eowine

ok , znalazłem .. to było w innym dniu niż napisałaś

ocenił(a) serial na 10
eowine

Łaaaaa , ale mega!!! I od razu dzien lepszy ;D to juz pewne na %??? :)

ocenił(a) serial na 10
Helwetka

na 100% ?:)

Helwetka

tak na 98%, potwierdzą za 2 miesiące

eowine

no tak, ale czy przejmują w niezmienionej obsadzie... ja się bez Holdera nie ruszam :/

Whiskerss

Szczerze, to nie brałam pod uwagę, że zmienią bohaterów. Tym bardziej, że scenariusz do 3 sezonu już jest napisany.

eowine

aaa.... no to jak tak, to jestem spokojna. kontynuujmy ten wątek w razie przełomów w sprawie :)

Whiskerss

Yes, sire.
Jak zawsze, czuwam nad sprawą:)

Z tego co czytałam na stronie serialowej, to śledztwo będzie dotyczyło właśnie Holdera, a morderstwo będzie z nowymi postaciami.

ocenił(a) serial na 9
eowine

The Killing pochłonęłam w niecały tydzień- serial mega!! :)

hmm..Sprawa Rosie została zamknięta..

Czego będzie dotyczył 3 sezon ??

Good_Girl_Gone_Bad

Jest scenariusz, ale nie podzielili się wiedzą na temat 3 sezonu, tylko że nowa sprawa i tylko z Holderem.

ocenił(a) serial na 9
eowine

Jak to tylko z Holderem?? Uwielbiam go, ale nie wyobrażam bez Linden :(

Good_Girl_Gone_Bad

Takie plany, jak będzie się zobaczy?

ocenił(a) serial na 10
eowine

ooo wow to dosyć niespodziewana wiadomość ;)) mimo słabo wypadajacej na tle Holdera Linden to jednak serial bez Niej moze byc troche gorszy.. ale oby doszlo w ogole do skutku nakrecenie go. a tak w ogole to jeden z moich ulubionych seriali ;)

mati77

Moich również. Uważam, że jest bardzo wymagający i ma swój niepowtarzalny klimat.
Do skutku dojdzie bo stacja wykupiła już prawa.

ocenił(a) serial na 9
eowine

to bardzo dobra informacja!
ale uwierzę, gdy zobaczę ;) 3mam kciuki by ten serial nie skończył się na 2 sezonach..

ocenił(a) serial na 9
Furiatka_

To, że 3 sezon będzie to jest pewne. Choć ja się nie cieszę

eowine

CYTAT ze strony serialowa:
Scenarzyści "The Killing" znów pracują. Choć nie ma żadnej oficjalnej informacji na ten temat, Variety donosi, że to już pewne - "The Killing" wróci do AMC. W tym tygodniu scenarzyści rozpoczęli prace nad 3. sezonem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, serial wróci w maju na antenę. Nie wiadomo, kto z bohaterów pojawi się znowu - na pewno para detektywów, która przez dwa sezony rozwiązywała sprawę morderstwa Rosie Larsen.

ocenił(a) serial na 10
eowine

nie wiem czemu ktoś w ogóle pisał , że bedzie sam Holder. obydwoje mają podpisaną umowę z serialem wiec na pewno nie zabraknie Linden ;)

mati77

Nawet nie wiecie, jak bardzo poprawiliście mi humor tą informacją :D

mati77

Ja pisałam bo początkowo tak się wypowiadali scenarzyści. I co to są w ogóle za pretensje? Sam zamieszczaj informacje a nie teraz wielkie niezadowolenie.

ocenił(a) serial na 9
eowine

Jest Holder.Jest zajebiscie i ciesze sie bo brakuje mi the killing choc to juz nie bedzie to samo uczucie ogladac kazdy odc hehe ;)

maaarz

LInden też już jest.

ocenił(a) serial na 9
eowine

I super. ;)

maaarz

bardzo podzielam twoje zdanie :)

ocenił(a) serial na 9
eowine

Ciesze sie bardzo ;)

ocenił(a) serial na 10
eowine

ja już się pogodziłam z faktem, że 3 serii nie będzie, wchodzę na forum, a tu taka niespodzianka :DDD

BlueberryMe

miło mi:)

ocenił(a) serial na 7
eowine

jest tyle znakomitych seriali... zarżneli ten serial w 2 sezonie. informacja ze powstanie kolejny jest dramatyczna.. no i jesli nadal bedą drązyc dramatyczne wątki larsenów to raczej miłośników tego typu ludzkich historii odsyłam do polsatowskich "Pamiętników z Wakacji" haha :D

McCoy

Jakże, mi przykro ale juz od dawna wiadomo, że o żadnych Larsenach to nie będzie. Współczuje gustu.

ocenił(a) serial na 7
eowine

Wiedziałem że fanatyczka i założycielka tematu stanie w obronie.:D "Od dawna"?? ciekawe skoro do niedawna 3 sezon miał wogóle nie powstać, ale skoro eowine zna szczegóły scenariusza.... to dziękuję za "zapewnienie". będą zapewne wątki linden-jej syn, którym i tak już poświecono 1/3 2 sezonu. No ale pozyjemy zobaczymy.

McCoy

Założenie ogólne scenariusza jest dostępne w sieci więc robienie typowej i schematycznej prowokacji ci lekko nie wychodzi.
A ja masz taki problem to przerzuć się na transformersy.
Czy również jak inne oszołomy masz wizję nawracania ludzi na swój "unikatowy" gust.

ocenił(a) serial na 7
eowine

NO comment! :-D

McCoy

pewnie to zjebia

ocenił(a) serial na 9
10minut

przepraszam, co to za wpisy? McCoy i 10 minut, jeśli wam się nudzi, zajmijcie się czymś pożytecznym, zamiast zaśmiecać forum głupimi wstawkami.

ps: McCoy, połkniesz własney język, jeśli będzie trzeci sezon? ;D

eowine

Cytat z serialowej
"The Killing" jednak nie wróci? Wciąż nie ma oficjalnej informacji na temat 3. sezonu "The Killing". Serwis TV by the Numbers twierdzi, że nie bez powodu. Stacja AMC potrzebowała "The Killing", kiedy przyszłość "Hell on Wheels" była niepewna. Teraz "Hell on Wheels" ma nowego showrunnera i zamówienie na 3. sezon, więc może się okazać, że serial o dwójce policjantów z Seattle jednak nie wróci.

ocenił(a) serial na 7
eowine

i scenariusz w sieci haha :D sciemniara i prowokatorka jestes :D

McCoy

Scenariusz jest. A to czy go zobaczymy to inny problem.

ocenił(a) serial na 7
eowine

chyba jak sama sobei go ułozysz. aj takie prowokacje powinny byc blokowane w sieci.

McCoy

Masz problem to poczytaj sobie jakie są plany na 3 sezon i jak scenarzysci walczą by ich projekt zrealizować.
Jak nie masz z kim gadac i tak piszesz bez sensu, niestety nie mogę ci pomoc.
Dlatego daj sobie juz spokój. A ja pisac nie bede. Temat skonczony.

eowine

w maju :) http://screenrant.com/amc-killing-un-canceled-season-3-may/

eowine

No dobra, tylko o czym 3 sezon będzie bo wątek zabójstwa Larsen rozwiązali?

ocenił(a) serial na 9
eowine

Suuuuuuuuuper!!! Wlasnie przeczytalam, ze 3. sezon zaczynaja krecic w lutym, oby zdazyli z premiera do maja;o))

ocenił(a) serial na 9
binky

Z jednej strony boję się, że mogą schrzanić - dochodzenie dotyczyło konkretnej sprawy, która znalazła swój smutny i wstrząsający finał.
Z drugiej strony, bardzo chętnie zobaczę kolejną odsłonę :)

eowine

CYTAT z serialowej:
"Wciąż nie ma oficjalnego oświadczenia od AMC, ale produkcja 3. sezonu "The Killing" już rusza. TVLine opublikował pierwsze szczegóły dotyczące nowych bohaterów serialu.

Serwis TVLine dowiedział się, że 25 lutego rozpocznie się produkcja 3. sezonu "The Killing". Teoretycznie serial wciąż jest skasowany, bo nie ma oficjalnego oświadczenia AMC na temat zamówienia nowych odcinków. W praktyce jednak fani nie muszą się już martwić. Chyba.

TVLine zdradza informacje castingowe - to znaczy jakich bohaterów oprócz Linden i Holdera zobaczymy w nowym sezonie. Oto oni.

Tom Seward: Trzydziestokilkuletni neandertalczyk, skazany na śmierć za zamordowanie żony. Niedługo przed planowaną egzekucją zaczyna sobie przypominać pewne rzeczy i odkrywać tajemnice.

Danette Lutz: Kobieta przed 40-tką, prawdopodobnie najgorsza matka na świecie. O swoich rodzicielskich obowiązkach zapomina, zmieni się to dopiero, kiedy jej 15-letnie dziecko zaginie.

Bullet: 16-letni twardziel, który dba o dziewczyny pracujące na ulicy. Ale skrywa on pewną tajemnicę - tak naprawdę jest dziewczyną.

Alton Singleterry: Makiaweliczny młody gangster, który nie boi się nawet celi śmierci.

Ed Skinner: Dawny partner Linden, z nienaganną kartoteką, który ma jednak na sumieniu skok w bok (czy tym skokiem w bok mogła być Linden?).

Tiny i Twich: Dwie prostytutki. W Tiny kocha się Bullet, ale ona ma na oku kogoś innego.

Jak Wam się podoba taki zestaw bohaterów? Widzicie potencjał na równie mocną historię, co ta z 1. i 2. sezonu "The Killing"?"

eowine

"Widzicie potencjał na równie mocną historię, co ta z 1. i 2. sezonu "The Killing"?""
Szczerze? Nie.
Ale warto wspomnieć o tym, że historia z pierwszego i drugiego sezonu sama w sobie również nie zachwycała. Dopiero to jak ona została rozwinięta przyczyniło się do tego, że serial stał się dobrym kinem. Ja mam tylko nadzieje, że dalej będzie ciemno, deszczowo, a powoli odkrywane tajemnice postaci będą ciekawe.

ocenił(a) serial na 8
eowine

AMC w ostateczności potwierdziło oficjalnie, że będzie 3 sezon! Akcja dzieje się rok po sprawie Rosie. Linden nie jest już detektywem, ale Holder dostaje sprawę, która zahacza o dawne dochodzenie Linden i dzięki temu wraca ona do gry - razem próbują nową sprawę rozwiązać. I tym razem będzie ona zakończona w ciągu tego jednego sezonu, tj. 12 odcinków.

Źródło: http://www.indiewire.com/article/television/amc-official-resurrects-the-killing- for-a-third-season

ocenił(a) serial na 9
snoopy

To dobra wiadomość ;)

Obstawiacie, że rozwiążą sprawę w 12 dni? W sumie trochę dziwnie zrobili, że akcja się dzieje rok później (w stosunku do tego co widzieliśmy w finale, bo liczyłam na to, że wezmą tą kolejną sprawę).

Oceniać nie będę teraz, zobaczymy jak to "wyjdzie w praniu" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones