PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 585
ocen
8,1 10 1 32585
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

10x02 - Smile

ocenił(a) serial na 10

Kolejny kameralny odcinek. I bardzo, hm, przyjemny. Tylko znowu: skandalicznie mało Nardola! ;)

ocenił(a) serial na 3
Capitano_S

Własnie szkoda ze tylko na początku był, w następnym odcinku tez pewnie bedzie tylko w jednej scenie jak juz sie woda zagotuje :/

Capitano_S

Odcinek nie da się ukryć że mimo wszystko trochę słabszy od poprzedniego, jednak podobało mi się stopniowe nawiązywanie więzi między Doktorem i Bill, a same stworki też niczego sobie. Wyraźnie widać że zawierał w sobie głębszą treść, co mnie cieszy, bo tego typu względy w tym serialu lubię najbardziej. Nardolla mi akurat nie brakowało (irytował mnie nawet w swoim debiucie) ale myślę ze przez kilka odcinków jeszcze serial skupi sie na postaci Bill. Myślę że odcinek być może oceniam nieco surowiej, bo w końcu zdecydowanie inny niż pozostałe z NewWho, ale mimo wszystko uważam że wyszło porządnie. Zdecydowanie o wiele lepiej niż w przypadku "Forest of the Night tego samego scenarzysty.

A i dopiero przy "smile" zauważyłem jak strasznie nudne zrobiły się "wejściówki" do odcinka w przeciągu paru ostatnich sezonów.Dawniej mieliśmy efektowną - lub nie -krótką scenkę z prezentacja przeciwnika i dopiero opening,a teraz większość scen sprzed czołówki mogłaby z powodzeniem zapchać środek odcinka :( ( znaczy się :) )

Takie 7,5, może naciągane 8

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

Moja pełna recenzja: http://recenzje-dw-classic.blogspot.com/2017/04/cos-ze-wspoczesnosci-usmiech.htm l

ocenił(a) serial na 10
Capitano_S

A ja powiem tyle.

W mojej opinii będzie to najlepsza seria Doktora z Capaldim.

Nie będę ukrywać, że dziadyga mnie głównie drażni i Bill jest pod tym względem bardzo urocza, że też jest zaprojektowana jako po murzyńsku nabijająca się z piernika.

Acz jego gitarowe solówki imponujące... :-) W seriach z Clarą wygrywała jednak Clara raz za razem.

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

znaczy się...

pingwin, któremu ktoś podpalił kuper.

będzie seria bardzo amerykańska, a mi w zasadzie sensownie wtonowany amerykanizm nie przeszkadza.

ocenił(a) serial na 10
ArchieIl

Powiem więcej.

Pingwin bezwzględnie wygywa z huh, które było najgorszym tekstem wcieleń nowego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones