PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 585
ocen
8,1 10 1 32585
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Witajcie, za kilka dni zostaje puszczony 1 odcinek 9 sezonu

a czytałem ze: 1 lutego 2015 roku BBC Entertaimnent został zastąpiony w Polsce przez BBC Brit

no ale na liście telegazety nie ma Doktora 19 ani 20-go

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/BBC-Brit?date=2015-09-19

wiadomo kiedy będzie ten 9 sezon w Polsce ?

ocenił(a) serial na 10
Seba_paj

To chyba oczywiste, że nie puszczą równo z ang premierą...
Obecnie DW leci na BBC i puszczają zapętlone odcinki 6go sezonu bez ładu i składu, głównie lecą odcinki o Ciele po 3 razy dziennie, czasami puszczą Town Called Mercy, Anioły i Amy's Choice. 7my sezon może będzie w 2016, chociaż nie liczyłbym na BBC.

manga_maniak

no ale przecież puszczali dzień później po premierze, a tu w niedziele nie ma ani w poniedziałek

ocenił(a) serial na 9
Seba_paj

Redakcja Gallifrey.pl napisała do BBC Polska z pytaniem o emisję dziewiątego sezonu w naszym kraju. Odpowiedź jest trochę dołująca, bo BBC potwierdziło, że zamierzają puszczać nowe odcinki, ale nie wiedzą jeszcze kiedy, więc raczej nie spodziewałabym się ich szybko.

ocenił(a) serial na 10
KmartaK

na gallifrey.pl jest też petycja do BBC możecie podpisywać

ocenił(a) serial na 10
kwiatekskav

Zrobiłam o tym osobny wątek, wrzucę tez tu:

https://www.change.org/p/bbc-worldwide-polska-bbc-chcemy-9-serii-doktora-who-w-p olsce-we-want-series-nine-of-doctor-who-in-poland

ocenił(a) serial na 10
ContraMundi

to sorka że cię powtarzam ale nie zauważyłem :))

ocenił(a) serial na 7
Seba_paj

Z tego co wiem klasyki nie maja byc puszczane w polsce, ale sezon 9 znajdziesz kompletny na DVD.

Day of the Daleks jest wydany samotnie, Curse of the Peladon jest wydany razem z Monster of Peladon w boxie, Sea Devils sa w boxie razem z Dr.Who and the Silurians i Warriors of the Deep, The Mutants sa wydane same, a Time Monster jest wydany z dwiema historiami Czwartego Doctora, Underworld i Horns of Nimon w boxie Myths and Legends, znajdziesz je na amazonie.

FenrirLokeson

mi nie chodziło o klasyczne tylko o wznowioną serie

ocenił(a) serial na 10
Seba_paj

On wie, tylko się czepia ;)

ocenił(a) serial na 7
Seba_paj

To uzywaj terminu SERIA a jak juz musisz uzywac Sezon to pisz Sezon 35 a nie 9.

ocenił(a) serial na 10
FenrirLokeson

Jak by mu chodziło o tego dawnego doktora who to chyba pisałby tu: http://www.filmweb.pl/serial/Doktor+Who-1963-92244 ...geniuszu.
Skoro pyta na stronie współczesnego serialu a nie tego z przed lat to chyba oczywiste że chodzi mu o współczesny sezon a nie ten z zeszłego wieku... ale jak się komuś nudzi to do wszystkiego się doczepi xD

ocenił(a) serial na 10
Seba_paj

Szczerze to trochę dziwne, bo w poprzednim roku 8 seria był puszczany w ten sam dzień i o tej samej godzinie co w Wielkiej Brytanii (u nas wtedy wypadała 18:00 a u nich 17:00) a teraz nic. Byłam prawie u koleżanki w sobotę i przeszukałam cały program na BBC Brit jak i na BBC HD i nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones