Doktor Who (2005-2022)
Doktor Who: Sezon 3 Doktor Who Sezon 3, Odcinek 12
Odcinek Doktor Who (2005-2022)

The Sound of Drums (2)

45m
8,7 1 179
ocen
8,7 10 1 1179
Doktor Who
powrót do forum s3e12

Genialny odcinek!

ocenił(a) serial na 9

Tym razem inny Władca Czasu kradnie show. John Simm jest jednocześnie tak niepozorny i potężny, a w scenie na posiedzeniu zagrał po prostu bezbłędnie. Oprócz jego genialnej gry, w tym odcinku jest WSZYSTKO świetnie przemyślane! Coś mi się wydaje, że Moriarty z "Sherlocka" był trochę inspirowany Mistrzem. A już na pewno scena tańca Toymakera z odcinków specjalnych była inspirowana, tylko że wyszła drętwo i blado w porównaniu ze sceną w "The sound of drums". Nie wiem czemu, ale to, że żona Mistrza lekko tańczy do muzyki robi świetny efekt.

ocenił(a) serial na 10
The30sLady

Może trochę - w końcu za Sherlocka odpowiadał Moffat, czyli też doktorowy człowiek! Co do tańca to bardziej prawdopodobną inspiracją wg mnie była scena też z Mistrzem, ale innym, którego jeszcze nie widziałaś :)

ocenił(a) serial na 9
Gandalf13

No to czekam na kolejne świetne wcielenie Mistrza :) Ciekawe, czy ktoś przebije Simma.

ocenił(a) serial na 9
Gandalf13

Właśnie przeczytałam wrażenia redakcyjne po "Chichocie" na Gallifrey i ze zdumieniem stwierdziłam, że jednak ktoś podziela moje zdanie co do tańca Toymakera :) W internecie trafiałam do tej pory tylko na zachwyty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones