PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684792}

Dolina Krzemowa

Silicon Valley
7,9 21 834
oceny
7,9 10 1 21834
8,3 11
ocen krytyków
Dolina Krzemowa
powrót do forum serialu Dolina Krzemowa

Wasze ulubione sceny

użytkownik usunięty

Ciekawią mnie jakie sceny najbardziej wam się podobały
mi osobiście scena gdy jakieś dzieciaki dały Richardowi złe narkotyki a Erlich lekko nimi podsząsnął :D
"Zabiję ci matkę i zgwałcę ojca a twoję ząbki będą fruwać" Rozbiło mnie to :D

ocenił(a) serial na 9

moja ulubiona scena :D ewentualnie to kiedy policjanci przyszli z interwencją w sprawie logo na garażu :D

ocenił(a) serial na 8

Scena w ostatnim odcinku, jak mają rozkminę na temat "heandjob'a" - oglądałem to w autobusie i o mało nie popłakałem się ze śmiechu :)

ocenił(a) serial na 9

Jak wyżej + Rozkmina Gilfoylea że Dinesh jest programistycznym gejem bo podnieca go kod napisany przez Gilfoylea :P

mi się podobała scena z 8 odcinka jak jared zmieniał branże :)

ocenił(a) serial na 9
kamiszox

Jest boska! Nie mówimy wam, co robić z waszymi szczurami.... I drugi plan bitwy start-upów, gdzie ciagle ktos wymiotuje do kosza na smieci

ocenił(a) serial na 2

Napisy końcowe.

ocenił(a) serial na 8

Zdecydowanie Jared i jego podróż zdalnie sterowanym samochodem ;)

ocenił(a) serial na 8
aragorn2123

Dokladnie Jared w podrozy na wyspę wymiata

aragorn2123

racja, ta scena też jest super xd

ocenił(a) serial na 10

Ja bym dodal sceny z odcinka 8 sez.2 jak poznali swojego adwokata, ktory zanim przszedl do rzeczy wymienil swoje wczesniejsze przewinienia. Gosc byl niezly a lista jego przwinien rozwalila mnie. Szczegolnie jak opowiadal ze byl zatrzymany za m.in. posiadanie calej gory koki oraz "azotanu izo amylu" ktory jak wyjasnil Jared wprowadza w stan euforii i poszerza odbyt. Koles sie super zarokmendowal :-)

ocenił(a) serial na 8

Mnie rozwaliło jak w szóstym odcinku drugiej serii Dinesh i Gilfoyle przeprowadzali analizę SWOT, czy mają pozwolić zginąć temu kaskaderowi podczas skoku. Genialna scena :)

ocenił(a) serial na 8

ja bym jeszcze dodał świetną scenę z Peterem Gregory i rozkminą o bułkach sezamowych. Mózg roztrzaskany. Sceny z Monicą też fajne - taka młodsza Eva Longoria. I jak w sądzie Erlich rozpaczliwie żeby ratować sprawę powiedział że jest chłopakiem Richarda. Ogólnie serial rewelacja.

ocenił(a) serial na 10

zdecydowanie scena w hotelu jak doszli do teorii "middle out" i ostani odcinek 2 serii i filipiński mem

Dobra była scena w sądzie, jak Elrich chcąc ratować Richarda wykrzyczał, że to on jest jego dziewczyną ;)

ocenił(a) serial na 9

Jak ratownik zleciał ze skarpy i wykrzykiwał, że nie chce pić moczu oraz memy na jego temat

może jestem niewybredny, ale motyw gdy ekipa byla na straconej pozycji w konkursie i zaczęli naukowo kombinować jak "obsłużyć" cala sale w 10 minut xD

ocenił(a) serial na 7
_Kamyk_

to chyba najlepsza scena ze wszystkich 5 sezonów!

ocenił(a) serial na 8

Jak Erlich zapewnia dziennikarzy, że pogłoski o tym, że Belson jest zamieszany w jego pobicie, to nieprawda. Jakoś na końcu pierwszego sezonu ;)

ocenił(a) serial na 9

Moja ulubiona scena to sezon 3 odcinek 4. Gavin Belson jest na pierwszym spotykaniu z inżynierami w ENDFRAME, które przejął za 250 milionów dolarów. Przejęcia dokonał dla platformy konwersyjnej zbudowanej w ENDFRAME przez inżynierów uprzednio przez niego wyrzuconych z HOOLI. Genialna scena ;)

ocenił(a) serial na 8

Ost odc 5 sezonu najlepszy

nr 2 na biwaku
ten kolo - ,zamknij kur$ morde
Jared- chcesz umrzeć skur%nu xDD

nr 1 bezapelacyjnie ZAKOŃCZENIE 5 SEZONU :))) i scena w starym budynku hooli ;))) !!!

ocenił(a) serial na 9

Trochę tego będzie :) Na pewno kultowa scena to z odcinka z rzeźbiarzem (1 sezon, odcinek 6) jak Erlich zdzielił to dziecko, które sprzedało Richiemu zły aderal w twarz. Mistrzostwo :) No i końcówka 2 sezonu kiedy streamują faceta pijącego mocz. Na pewno scena w pokoju hotelowym kiedy analizują jak najszybciej zwalić wszystkim facetom na sali podczas bitwy startupów i Richard wpada na pomysł kompresji od środka. Poza tym uwielbiam wszystkie sceny z Jaredem - jego wyrazy twarzy są zabójcze... jak na tech crunchu Richard mu mówi, że dziękuje i ten zaczyna płakać albo kiedy w 5 sezonie mówi mu, że będzie nowym operacyjnym i ten zatyka sobie twarz ręką z wrażenia. Albo scena kiedy Richard przekazuje miejsce w zarządzie Jaredowi i ten wybuch i opisuje swoje emocje. Nawet scena kiedy siedzą na spotkaniu w domu Belsona i Jared ukroił Richardowi kawałek serka i podał na talerzu - no normalnie wysiadam :) Gdzieś słyszałam, że inspiracją do postaci Jareda była jego matka, która jest nadopiekuńcza. Lubię kiedy Erlich mówi do wracającego z uczleni Big Heada : profesorze Bigetti można na słówko? :) [sezon 4] W serialu jest też ogrom smaczków i drobnych gestów, które chyba tylko geek jest w stanie zrozumieć i go bawią. Na pewno ten serial nie wszystkich zachwyci. Ja go uwielbiam i zawsze poprawia mi nastrój. Jestem pod wrażeniem poziomu dopracowania szczegółów i wiarygodności technicznej.

ocenił(a) serial na 10

Gdy Richard wrzuca pudlo do szafy, ktora nie chce sie domknac i wszyscy sie na niego gapia, a Gilfoyle komentuje w odniesieniu do poprzednich scen "Yep, not crazy, opposite". Dostalam ataku smiechu :)

Jeden z hitow to "signature" Gavina Belsona :))))

ocenił(a) serial na 9

Po najnowszym odcinku zdecydowanie scena, w której Richard poznaje Gwart xD
(i cały odcinek genialny, niesamowite jak ten serial trzyma, a właściwie podnosi poziom)

veir_th

jak Gavin wyslal ochroniarza zeby latal i sprawdzal jaka trasa jest najszybsza po tym jak Barker wymusil zeby jego pierwszwego odstawili,
no i boska scena jak BigHead wpada na wyklad i zdziwiony pyta cie czemu jego nazwisko jest na tablicy

ocenił(a) serial na 8
veir_th

Ten szósty sezon mnie w ogóle niestety nie przekonuje :( Trochę taki na siłę jest, odnoszę wrażenie.

Moje to oczywiście ta, w której bachory dały nie ten narkotyk i to jak pięknie ten z rudą brodą się z nimi rozprawił.
Bardzo mnie śmieszy jeszcze moment z początku 6 odc. 2 sezonu, podczas tej konferencji z Gabinem (nie pamiętam dokładnie jak się to pisze), kiedy wszyscy z jego zarządu z tą rudą kobietą na czele robią wszystko żeby mu się podlizać, nie wiem dlaczego ale strasznie mnie bawi takie coś tymbardziej, że tak jest często w rzeczywistości.
Ogólnie ten serial jest wyjątkowy pod tym względem, że humor nie spada poniżej pewnego poziomu, wręcz przeciwnej, z odcinka na odcinek jest coraz lepiej i nie ma poczucia żenady czy braku pomysłów na nowe żarty, szczególnie sytuacyjne.

Dla mnie najlepsza scena to ta kiedy Belson chce porozmawiać przez wideokonferencje... hologram... i coś nie bardzo tam to idzie :) Jego naturalne wqrw... i text "audio?!!! Pierd....e wasze audio, audio było 100lat temu... hahaha ogladałem to 2 kólko z 20 razy... cały czas z wiekszą beką"

Fajna scena była że fabryka zniknęła i cała historia dlaczego. :)

ocenił(a) serial na 10

"Octopus... it's a water animal" - popłakałem się xD

ale w całym serialu jest mnóstwo kapitalnych scen :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones