PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3 839
ocen
7,1 10 1 3839
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

Osobiście uważam, że było to najlepsze zakończenie z wszystkich seriali jakie oglądałem (a było
ich sporo), pozamykali niemal wszystkie wątki, była radość (uratowany świat), miłość (Pryia i Tony/
Echo i Paul), smutek (śmierć Paula, śmierć Bennet dla Tofera) i przede wszystkim odejście z
wielkim hukiem. Takiego zakończenia w życiu bym sie nie spodziewał... Ale wyszło wręcz
genialnie, aż smutno się robi że to już koniec.

seerengie

Zakończenie 12 odcinka, to nie zakończenie całego serialu. Jest jeszcze odc 13, ciąg dalszy odcinka 13 z 1 sezonu.
Ale ogólnie popieram serial jest świetny zupełnie inny niż wszystkie inne seriale.

gosia914

Co do odpowiedzi powyżej to źle doczytałam i myślałam że skończyłeś na 12 odc... ;)
Tak serial jest świetny i zakończenie też zupełnie inne niż zazwyczaj w serialach..
Szkoda tylko Tofera ze tak się to dla niego zakończyło i tak samo Paul'a, ale właśnie przez tą nieprzewidzianą śmierć tych prawie że głównych bohaterów serial jest taki niepowtarzalny...

ocenił(a) serial na 7
gosia914

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział jak oglądać serial:
Najpierw pierwszy sezon od 1 do 12 odcinka, potem sezon drugi od 1 do 12 odcinka i dopiero wtedy odcinek 13 (Epitaph One) z pierwszego sezonu i odcinek 13 z drugiego sezonu. (Epitaph Two: The Return). W ten sposób zostanie zachowana chronologia fabularna. Oglądnięcie tych dwóch odcinków 13-tych w inny sposób całkowicie popsuje wrażenie z drugiego sezonu.

Xemidra

Był jakiś 13 odcinek z 1 sezonu? ;o
Już znalazłem.

ocenił(a) serial na 10
Xemidra

jak dla mnie chu,jo.wy odc 13 i tyle

ocenił(a) serial na 7
wilczek843

Może i masz rację ale oba 13 odcinki to zamknięcie wszystkich wątków w fabule. Warto oglądnąć.

seerengie

Z przykrością stwierdzam , że recenzent miał rację a ja jednak pokierowałem się komentarzami . Straciłem czas bo oglądanie tego serialu to jednak strata czasu . Jestem przed finałowym odcinkiem i nie mam ochoty tego oglądać ale zrobię to , lecz tylko z obowiązku . Sezon drugi do kosza .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones