PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3 839
ocen
7,1 10 1 3839
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

W UK będzie we wrześniu.

ocenił(a) serial na 10

http://www.amazon.co.uk/Dollhouse-Season-Two-DVD/dp/B002YGSZGY/ref=sr_1_1?ie=UTF 8&s=dvd&qid=1277985092&sr=8-1

Już zamówiłem :)

użytkownik usunięty
Neo84

a można zamawiać z amazon do Polski? Jak z kosztami przesyłki wychodzi i jak to wygląda? Może mi ktoś napisac?

Ja np. nie znam się na amazonie, więc zamawiam poprzez pośrednika na allegro.

użytkownik usunięty
Lady_Whiskas

a:D no tak zamówiłam ostarnio pierwszy sezon przez ebaya;d

ocenił(a) serial na 10

Jasne że można zamawiać do Polski. Kupuje tam masę rzeczy. Mają strasznie tanie filmy dvd i bluray, jak również ubrania czy elektronikę. Co do kosztów transportu, to lepiej zamawiać więcej rzeczy. Np. za transport 10 koszulek dałem 8 funtów, za 4 filmy na dvd 4 funciaki. Na prawdę opłaca się tam robić zakupy ponieważ:

a) często masz gwarancje najniższej ceny
b) mają olbrzymie przeceny na róże produkty (nawet 80%)

Polecam :)

premiera została przesunięta na 11 października!

użytkownik usunięty
Lady_Whiskas

no chyva se żartujecie!

ocenił(a) serial na 10

No niestety, kilka dni temu dostałem info z Amazon :(

użytkownik usunięty
NEOSPAM

to ja pewnie też za chwilę dostanę info z ebaya:/

ocenił(a) serial na 10
Lady_Whiskas

Kolejny powód aby nienawidzić FOX'a !!!!!!!!

użytkownik usunięty
LukC

właśnie dostałam świeżo po premierze we wtorek box Dollhouse, season 1 i 2 i wiecie jaki fajny dodatek jest w dwójce? Komiks:D Napisany przez Josha Weedona, mały, papierowy, kolorowy:D Opowiada wydarzenia nie pokazane w serialu, jeszcze go nie czytałam, ale co działo się między tym dziesięcioletnim okresem

ocenił(a) serial na 10

Sorry za odkopanie starego wątku, ale nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedniej informacji - więc może ktoś poratuje. Widzę na allegro, że pierwszy sezon został wydany z napisami polskimi (co w świetle naszych wydawców jest wielkim sukcesem). Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie drugiego sezonu (W tym wątku piszecie o zagranicznym wydaniu - trochę czasu już minęło). Jest jakaś szansa, że ten sezon zostanie też wydany z polskimi napisami? Chciałbym sobie kupić te dwa sezony, ale jak tylko jeden jest po polsku to dość słabo... Poza tym interesuje mnie bardzo ten komiks (nie miałem okazji go obejrzeć ;-()

Swoją drogą genialny serial - trochę boli mnie końcówka (parę ostatnich odcinków) bo jest jak jazda na kolejce górskiej (wszystko dzieje się tak szybko i nie podobają mi się niektóre decyzje, które podjęli twórcy). Zdecydowanie inaczej sobie to wszystko wyobrażałem - nie jest źle, ale kilka wątków jest dość dziwnych. W sumie Firefly miał podobne tempo w filmie... Szkoda, że nie pozwolili Whedonowi na spokojnie wszystkiego opowiedzieć.

użytkownik usunięty
Spiff

Dollhouse nie było raczej puszczane w Polsce, a jak już to na pewno nie w całości. Ja mam oba sezony po angielsku, pasjonuję się tym językiem i studiuję, więc dla mnie to nie problem, ale rozumiem, że inni go mają.
Niestety chyba nie będzie Dollhouse, ale spróbuj napisać do firmy, która wydała pierwszy sezon w Polsce, może ona udzieli Ci jakiś informacji.
Co do komiksu, znowu to samo, na razie wyszła pierwsza część, oczywiście po angielsku i mozna ją w Internecie znaleźć, druga pod koniec sierpnia bodajże wychodzi a info tutaj: http://buffycomics.hellmouthcentral.com/ (świeże wiadomości o nowych komiksach Buffy i Dollhouse)
Może na jakiś chomikach uda Ci się znaleźć komiks przetłumaczony, wiem, że Buffy już tam jest

ocenił(a) serial na 10

Dziękuję za odpowiedź. Co do problemów językowych to takowych nie mam - jednakże udziela mi się w takich sytuacjach "polska walka szabelką". Jak już to mam problem jak w zdanie wpada jakiś idiom, rzadko używany wyraz... (W takich sytuacjach dobrze jest mieć napisy, żeby nie wybić się z rytmu). Jest mi przykro, że większość dobrych rzeczy do nas nie trafia. Jak tak to są pierwsi do krzyczenia, że ktoś jest piratem, ale żeby coś sprowadzić to jest problem - niestety; a jak już coś ich najdzie to wydadzą to z olbrzymim przebiciem cenowym i z okrojonymi dodatkami... Nie mam zamiaru napędzać innego rynku przez ebay, amazon etc. Wiem, że to brzmi trochę śmiesznie, ale to temat na dłuższą rozmowę.

Dobry pomysł z tą wiadomością do wydawcy - spróbuję. Jak nic z tego nie wyjdzie to będę musiał zrobić coś wbrew sobie i zamówić mimo wszystko angielską wersję drugiego sezonu... Warto mieć ten serial.

Pozdrawiam serdecznie :-)

użytkownik usunięty
Spiff

Heh, nie ma za co, co do nie nabijana kabzy zagranicznych sprzedawców - lepiej ie tłumacz, bo ja to robię cały czas.
Ale nie jest tak źle z czasem nabierzesz wprawy i zaczniesz rozumieć idiomy, a poza tym zazwyczaj jest opcja włączenia angielskich napisów.

pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10

Człowiek uczy się przez całe życie ;-)

W Polsce pierwszy sezon wydała firma Imperial CinePix - niedługo do nich napiszę.
Swoją drogą - to 16:9 na DVD to prawdziwe 16:9 czy lekko przekłamane? (Ostatnie pytanie i już nie męczę ;-))

użytkownik usunięty
Spiff

Nie męczysz

Ale pytasz się osoby, która się kompletnie nie zna na tym:( Oglądam filmy na laptopie i on nie ma ekranu takiego jak wielki telewizor, więc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones