PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3 839
ocen
7,1 10 1 3839
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

wasz ulubiony odcinek

użytkownik usunięty

Jaki odcinek najbardziej lubicie? Ja po prostu kocham The Attic, jest nieziemski! Widać w nim oryginalny styl Jossa Whedona jak w niektórych odcinkach Buffy

ocenił(a) serial na 10

Ostatnio obejrzałem wszystkie odcinki na DVD i moje ulubione to:

Man On The Street, Omega, The Attic i Getting Closer.

Finałowe odcinki obu sezonów (te w przyszłości) też niczego sobie :)

ocenił(a) serial na 6

zdecydowanie The Attic...aczkolwiek temat z Boydem (normalnie przez 2 sezony działał jak sleeper tylko w pełnej świadomości:) w The Hollow Men też niczego sobie...A'propo mam pytanie odnoszące się do wątku, jak dla mnie niewyjaśnionego, w sezonie 1. Czy gdzieś tam padło wyjaśnienie kto wgrywał w Echo i Mellie, oprócz normalnego wgrania konkretnej osobowości, wiadomość dla Paula Ballarda potwierdzającą, że dollhouse istnieje? Mógł to byc już Boyd? Zakładam, że jednak raczej nie DeWitt...

użytkownik usunięty
maruxia

hm... możliwe, że to też było coś w rodzaju uśpienia, żeby DeWitt o tym nie wiedziała, albo włąśnie DeWitt, bo przecież to ona posyła Echo na Strych, żeby skończyć dollhouse...

ocenił(a) serial na 8
maruxia

To byl Alfa :P

ocenił(a) serial na 6
Adzian1408

faktycznie..to by sie zgadzalo:))dzieki

Moje ulubione to: z pierwszego sezonu Man On The Street i Epitaph One, a z sezonu drugiego The Attic i Epitaph Two: The Return.

ocenił(a) serial na 8

Nie pamiętam dokładnie, który to odcinek ale jak dla mnie epizod w którym wyszło na jaw kim jest Boyd. Taki zwrot akcji rzadki w serialach. Poza tym obydwa zakończenia sezonów mające miejsce w przyszłości były niezłe oraz oczywiście The Attic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones