PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803080}

Dom kwiatów

La Casa de las Flores
7,3 3 117
ocen
7,3 10 1 3117
Dom kwiatów
powrót do forum serialu Dom kwiatów

Za jednym z portali: "La Casa de las Flores został wyprodukowany w Meksyku. Fabuła opowiada o rodzinnym biznesie, który w jakiś sposób powiązany jest z kwiatami. Gdy jednak zajrzymy głębiej okaże się, że rodzina, która zarządza – jak zakładam – kwiaciarnią, kryje całą masę sekretów. Fabuła ma rozpoczynać się od śmierci kochanki głowy rodziny. Mężczyzna decyduje, że jego dzieci z nieprawego łoża powinny zamieszkać pod jednym dachem z resztą rodziny."

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Od dziś mam 13 odcinków z napisami, oglądam 'ciurkiem' i jestem po czwartym.
Fajna komedia, lekka i ciekawa. Krótkie odcinki po 35 minut. Widać też meksykański folklor i obyczaje.
Na razie podoba mi się.

ocenił(a) serial na 9
Majka4444

Kończę 1 sezon. Jeszcze tylko 1 odcinek.
Fajne, lekkie, z humorem i lekkim absurdem.
Uwielbiam spowolnioną mowę Pauliny ;-) Fascynująca jest. Ciekawe czy aktorka zawsze tak mówi czy to tylko dla roli.

ocenił(a) serial na 8
Majka4444

Tylko do roli. W serialu "Kapadocja" zagrała dwie inne postacie (niebezpieczna więźniarka oraz skromna psycholożka) i w żadnej nie przypominała Pauliny :D

ocenił(a) serial na 9
Germanotta

Dzięki za wyjaśnienie.
W takim razie fajnie odegrała swoją komiczną rolę. 'Kapadocję' mam, ale jeszcze nie oglądałam.

W serialu sporo wątków o LGBT, zdradach i wybaczeniu.
Chodzi o jedność rodziny, nawet jeśli zachowanie jej członków szokuje innych.
Daję 9.

Majka4444

Ja jeszcze przed, ale zamierzam spróbować ;)

ocenił(a) serial na 8
pogodno_2

Polecam! Naprawdę warto zobaczyć.Czaena komedia...na pewno nie jest to pusty film

AIsaaa

W takim razie, dziś zaczynam ;)

pogodno_2

I jak wrażenia?

Artur_Raven

Nie porwał mnie jakoś.

pogodno_2

Ja się zastanawiałem nad obejrzeniem, ale chyba odpuszczę. Póki co przymierzam się do "Sukcesji".

Artur_Raven

Ha, ha, przy tym tytule-nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę tylko napisać-nie czekaj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones