PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150157}
6,6 2 235
ocen
6,6 10 1 2235
Don Matteo
powrót do forum serialu Don Matteo

9 sezon

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś mi może odpowiedzieć co oni tu odpieprzyli? Dlaczego uśmiercili Patrizie? Ktoś się orientuje czy Pameli nie chciało się już grać czy się z kimś z planu pokłóciła? Jak dla mnie mogło się na 8 serii zakończyć. Teraz jeszcze kapitan będzie spiknięty z tą kuzynką zmarłej. Chora sytuacja, nie wiem czy mam ochotę dalej to oglądać.

Selena_Evrillo

Witaj! Nie była to decyzja samej Pameli Saino, ale produkcji, która tak zadecydowała. Sama aktorka wyraziła swego czasu na Fb, że jej przykro z powodu tej decyzji. Według mnie najlepsze sezony były 6-8. 9 i 10 są już dużo gorsze. A po 10 wszystko się rozsypało. 11 który niedawno zakończyli na Rai1. Prawdopodobnie 12 sezon ma się pojawić na wiosnę 2019. Sam jestem ciekaw czy TVS wyemituje wszystkie odcinki, czy tylko 9, który jest chyba premierowy w Polsce chyba.

ocenił(a) serial na 7
Kamil

Dzięki za odpowiedź :-) No to super, nie wiem co za idiota to wymyślił. Serial przez to dużo stracił. Lubiłam też sezony z poprzednim kapitanem i burmistrzową. A w 8 sezonie sprawy kryminalne rozwiązywane przez Don Mattea nawet mnie nie ciekawiły już gdy w odcinku występowali Patrizia i kapitan. Nie chce skłamać ale wydawało mi się, że TVS nie wyemitowało wszystkich odcinków 7 sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones