PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93993}

Doogie Howser, lekarz medycyny

Doogie Howser, M.D
6,9 6 010
ocen
6,9 10 1 6010
Doogie Howser, lekarz medycyny
powrót do forum serialu Doogie Howser, lekarz medycyny

Na końcu kazdego odcinka,gdy Doogie pisał swój pamietnik na komputerku(: ostatnio po prostu wymiekłąm,gdy w HIMYM,było nawiązanie do niej,jak Barney pisał swojego bloga.Ta sama muzyczka,niebieski ekranik (((((((((:

ocenił(a) serial na 7
littillea

o taaak, to było genialne :D

littillea

potwierdzam xd

littillea

ja w trakcie oglądania HIMYM zauważyłam jeszcze kilka innych odniesień do Doogiego i samego Neila :)

użytkownik usunięty
anetka_guru86

Napisz jakie?

littillea

Jak wyżej... mega... i jeszcze ta nuta w tle jak pisał notę w blogu... epic...^^

littillea

http://www.youtube.com/watch?v=h-V1Pjy2d3M :D
ogladalem to czasem w tv jak bylem maly, wspomniania scena to jedyna, ktora pamietam z tego serialu

q.b

* http://www.youtube.com/watch?v=N1WnfMFUqWQ :)

littillea

Mnie też to zmiażdżyło:) Od razu przypomniał mi się Doogie. Bardzo pomysłowo to zrobili :)

ocenił(a) serial na 8
kleo_4

Zarąbista scena :D

littillea

Świetny był ten serial. A ten skrót HIMYM na końcu każdego odcinka Doogie'go to tak jakby reżyser jednego serialu z kilkuletnim wyprzedzeniem (i to sporym wyprzedzeniem i wieloletnim) wyprzedził powstanie innego serialu z tym samym aktorem. Ciekawe czy to był przypadek czy to było zamierzone?. Ja byłam dzieckiem jak oglądałam ten serial, ale z chęcią obejrzałabym go wiele razy

littillea

haha taaak to była świetna scena:D

ocenił(a) serial na 9
na_varro

hahaha jak byłam mała to pasjami oglądałam ten serial, no ale fakt - nawiązanie w HIMYM było mistrzostwem:)

littillea

W którym odcinku HIMYM był ten motyw?:)

pitdoggy

S3E14 "The Bracket "

littillea

Magiczny serial!

littillea

Również mnie to zmiażdżyło.To jak Doogie pisał swój pamiętnik w komputerze to jedyne co pamiętam z tego serialu,ale w HIMYM od razu wychwyciłem to nawiązanie i po raz kolejny uznałem geniusz twórców serialu do tworzenia takich ciekawych nawiązań właśnie :)

littillea

Mi się to nawiązanie też strasznie spodobało :))

littillea

też dopiero po tym odcinku sobie skojarzyłem s3e14 :)

littillea

TVP, czyli PiS był przed TVN!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones