Downton Abbey
powrót do forum 6 sezonu

Choć od zakończenia sezon 3 powtarzam, że fabularnie nie widzę już większego sensu, żeby to ciągnąć, będzie mi się bardzo ciężko rozstać z corocznymi jesienno-zimowymi maratonami :( Chlip.

http://film.onet.pl/wiadomosci/koniec-downton-abbey-w-2016-roku/ql99h#fp=film

KateBells

Wielka szkoda, jeden z moich ulubionych seriali :(

ocenił(a) serial na 10
KateBells

Oj szkoda, ja też oglądam już wyłącznie z przyzwyczajenia, ale będzie mi brak tego corocznego czekania na jesień.

ocenił(a) serial na 8
KateBells

Koniec serialu zapowiedziało PBS? Kiedy DA produkuje brytyjskie ITV a PBS tylko emituje go w Stanach?

KateBells

ciekawe skąd onet.pl dorwał tą informację ?

steepien

http://deadline.com/2015/01/downton-abbey-ending-season-6-julian-fellowes-pbs-nb c-tca-1201353070/

Znalazłam jeszcze coś takiego. No ciekawe. Chyba plotki by raczej nie wypuszczali? A nie miałaby sensu rezygnacja PBS z emitowania DA gdyby miały być kolejne sezony, bo przecież serial w USA jest bardzo znany i lubiany i zapewne wchodzą tu w grę duże kwoty.
Ewentualnie to taka dziennikarska zagrywka, żeby przykuć uwagę i zaraz pójdzie następne info, że np. tylko zmieniają dzień i godzinę emisji ;)

KateBells

póki co to dalej tylko plotki, nic w tym artykule nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli, więc dziwi mnie skąd onet dorwał tą wiadomość. Myślę, że onet powinien napisać że chodza słuchy, plotki iż 6. sezon będzie ostatnim. Pewnie sami twórcy się przymierzają, że to będzie ostatni sezon, ale to pewnie wszystko zależy od oglądalności.

ocenił(a) serial na 9
KateBells

już 4 sezon był mocno średni
jedyny ratunek dla kontynuacji serialu to konkretny przeskok w czasie do II wojny światowej i trudnych latach po niej, kiedy Anglia żyła w kryzysie
serial był świetny i szczerze go lubię, jednak zabrakło pomysłów. Gwoździem do trumny było odejście z produkcji Dana Stevensa...

ocenił(a) serial na 10
irlandia28

faktycznie: zawsze trzeba wiedzieć kiedy odejść

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones