serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dragon Ball Kai

2009 - 2011
23 min.
8,0 16 322
oceny
8,0 10 1 16322
Songo ponosi śmierć w wyniku walki ze swoim bratem, pozostawiając na reszcie bohaterów ciężar ochrony Ziemi przed niebezpieczeństwami. więcej mniej
Dragon Ball Kai zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

świat

premiera

"Dragon Ball Kai" to odświeżona wersja "Dragon Ball Z" w jakości HD. Akcja tego anime rozpoczyna się po 5 latach po "Dragon ballu". Na Ziemię przybywa Raditz, brat Songa, który sprawdza dlaczego planeta nie jest podbita. Dochodzi do walki braci, w której obaj giną. Songo trafia do zaświatów. Ziemie czekają jednak dalsze niebezpieczeństwa, czy bez Songa reszta bohaterów da radę im zapobiec?

studio
Bird Studios / Fuji TV / Toei Animation Company
tytuł oryg.
Dragon Ball Kai
inne tytuły
Dragon Ball Kai Miedzynarodowe
Dragon Ball Z Kai (tytuł wznowienia) USA
Dragon Ball Z Kai Wielka Brytania
więcej
Akira Toriyama postanowił odświeżyć "Dragon Ball Z" specjalnie na uczczenie dwudziestolecia istnienia Smoczych Kul. Nowa wersja przyjęła nazwę "Dragon Ball Kai".
Takayoshi Tanimoto nagrał specjalnie do tej serii nowy (w porównaniu do "Dragon Ball Z") opening i closing: "Dragon Soul" i "Yeah! Break! Care Break!". Wszystkie głosy nagrano także od nowa w oryginalnej japońskiej wersji.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych