SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

1986-1989 25 min.
8,3 60 823
oceny społeczności
8,3 10 1 60823
3 333
chce zobaczyć
Gdy Son Goku poznaje legendę Shenlona, czarodziejskiego smoka posiadającego moc spełniania życzeń, wyrusza wraz z Bulmą w poszukiwaniu siedmiu kryształowych kul.
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
153
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Dragon+Ball-1986-94334/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/94334","link":"/serial/Dragon+Ball-1986-94334/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/94334","link":"/serial/Dragon+Ball-1986-94334/episode/ranking"}}

Dragon Ball przedstawia losy Sona Goku, któremu jako niemowlę przydzielono misje zniszczenia ziemi - ale z powodu awarii jego statku - nie wykonał on zadania. Zostaje przygarnięty i adoptowany przez ziemianina. Od tej pory cała znana nam historia zaczyna się od poznania przez naszego bohatera dziewczyny o imieniu Bulma, która opowiedziała mu o Smoczych Kulach i zaproponowała wspólną wyprawę.

studio
Bird Studio, The / Fuji TV / Shueisha / Więcej...
inne tytuły
ドラゴンボール Japonia
Doragon Bôru (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Japonia
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Najlepszy

  pewupe ocenił(a) serial na 10 

  Wszyscy się jarają Z, ale to ta seria jest dla mnie najlepsza. Wszystkie postacie się liczą, epickie turnieje, Goku nie zawsze wygrywa i a inni mają także coś do powiedzenia. Dużo humoru i przygód. Po sayanach już nic nie było takie same, inne postacie się nie liczyły nie ważne ile trenowały.

 • Historia przyjaźni, wytrwałości, walki o dobro z dużą dawką humoru. Czuć przygodę!

  f4b5p0

  W DBZ jakoś nie czuć już takiego "powiewu przygody" i humoru, tam prym wiodą walki rzecz jasna. Moim zdaniem to najlepsza seria. Gama barwnych postaci, przygody bohaterów wciągają tak, że aż nie można się oderwać od oglądania. ... więcej

  7
  • Gardzę anime, mdli mnie gdy widzę japońskie animacje

   nillvo ocenił(a) serial na 10 

   a Dragon Ball to najwspanialsze co mogło mnie w życiu spotkać, też tak macie ? 10/10 !

  • uciekałam z lekcji by ogladac...

   as_ia84 ocenił(a) serial na 10 

   Pewnie dlatego byłam nieklasyfikowana z angielskiego, który kolidował z godzina emisji DB. To byly czasy... I oczywiście pierwsza seria najlepsza

  • Całkiem fajne.

   CHA0S_Shadow ocenił(a) serial na

   Wczoraj udało mi się to skończyć i stwierdzam, że całkiem fajnie się to oglądało. W prawdzie pierwsze odcinki były średnie, ale im dalej tym lepiej. Daję więc 8 + 1 za sage o Piccolo i nie pozostaje mi nic innego, jak w wolnej chwili wziąć się za Z'ke :)

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.