PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 312
ocen
8,5 10 1 82312
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

....

ocenił(a) serial na 1

przecież tego serialu animowanego nie da sie oglądać, a co dopiero pozwolić na oglądanie dziecią...

ocenił(a) serial na 9
Beta

Songo górą!
Nie przesadzaj. Są ludzie co lubią Anime i Mangę. Mnie np. serial się podał ale te cenzury. I mój ulubiony - język francuski:):):)

ocenił(a) serial na 1
beerman100

cóż
wcale nie przesadzam, kazdy ma swój gust i smak i ogląda to co lubi

ocenił(a) serial na 9
Beta

To i tamto
Otóż to, ale przy ocenie filmu nie wyogólniajmy "w imię wszystkich".
Ja lubię Anime ale NIENAWIDZĘ jej z mechami!

ocenił(a) serial na 1
beerman100

no i już
wszystko zostało wyjaśnione........................................

Beta

Beto... po prostu nie znasz kultury mangi i anime, wydaje Ci sie ze Dragon Ball to kolejna dobranocka, a to wcale nie jest serial dla dzieci. W kazdym razie nie dla malych dzieci.

____16

Oczywiście, że to nie dla małych dzieci. Dla maluchów to jest np. Dr.Slump:) Ale i tam zdarzają się zboczone sceny:P A DB oglądam odkąd zaczęło lecieć w TV i będę oglądał do starości!!!!!!!

reyes1

Dragon Ball, a szczególnie Dragon Ball Z jest dość brutalna jak wszystkie anime. Dlaczego? Bo to odróżnia go od zachodnich produkcji. Nie dlatego, że jest tak brutalne, ale ukazuje nasze cechy, postacie stają się bardziej ludzkie i pokazuje się to w brutalny sposób. W ogóle, DBZ jest od lat 13, aaale nie! My kupiliśmy wersję francuską, która jest ocenzurowana (od 7 lat) Więc jako, jak ktoś to dobrze ujął, za dobranockę bym tego nie wziął, ale jak dla mnie to właśnie te stare anime z mojego dzieciństwa dawały mi wiele przyjemności z oglądania. Więc w sumie warto to teraz puścić mniejszym, aby pamiętali jakie to się anime oglądało (jak się chce, można jeszcze pokazać np. Tsubasę, Tygrysią maskę itp.)

ocenił(a) serial na 10
Grimor

No nie wiem, czy przebijanie ludzi promieniem na wylot i pokazywania jak krwawią jest od siedmiu lat.

Beta

Ja się 100% zgadzam z moim przedmówcą ^-^ DB Z pokazuje prawdziwą rzeczywistość naszego brutalnego świata. Rozumiem,nie każdemu może się takie anime podobać, czy też manga która jest ostrzejsza ze względu na to,że jej nie dosięgneły nożyczki z napisem cenzura. Ja polecam ją jedynie ludziom od 14roku życia, choć nie przecze,że są wyjątki i niektórzy zrozumieją sesn prawdziwy tej na pozór bajeczki nie mając tych 14lat. Ja osobiście go zaczęłam oglądać gdy chodziłam jeszcze do podstawówki, czyli jakieś 8lat temu albo i więcej. Przyznam się,że na początku oglądałam bo mi się podobał humor i walki oraz męczenie się Songa z Krilanem (nie pamiętam jak się pisze hehe) na ich treningach u Żółwia to były jeszcze odcinki DB, dopiero po paru latach dostrzegłam głębszy sens tak jakby drugie dno... Do oglądania tego anime trzeba dojrzeć.

ocenił(a) serial na 1
Beta

No właśnie to jest ateistyczno-heretyckie barachło, który stworzył sam szatan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones