PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 312
ocen
8,5 10 1 82312
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

A mnie się niepodobał

ocenił(a) serial na 1

i tyle w temacie ;)

Spicke

Like, za umiejętność wyrażenia swojego zdania o anime jak normalny człowiek. Masz moc równie rzadką co Kaioken ;)

ocenił(a) serial na 10
Spicke

Spoko. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Kamecha

Zgłaszam.

ocenił(a) serial na 10
Kadex

zgłaszaj zgłaszaj frajerze :D twój stary robił karierę w ORMO? :D

ocenił(a) serial na 9
Kamecha

Nie ma problemu, zgłosiłem to na policję.

ocenił(a) serial na 10
Kadex

Ohh, co tak słabo? Myślałem że pójdziesz od razu do ABW :(

ocenił(a) serial na 9
Kamecha

Raczej do Opieki Społecznej.

ocenił(a) serial na 10
Kadex

skoro twój stary był zasłużonym działaczem ORMO więc może masz jakieś wtyki w KOD? Poskarż się do Kijowego :D

ocenił(a) serial na 9
Kamecha

Kijowy to jesteś ty w swoich tanich komentarzach ;) odpuść sobie. Musiałeś mieć bardzo trudne dzieciństwo skoro jeździsz po ojcach innych ludzi...i widzę że masz problem z wypowiadaniem się :) no cóż, nie wszyscy mają IQ powyżej inteligencji małpy. Kondolencje. Odnosząc się do twojego komentarza, to najwidoczniej twój tatuś był słabym działaczem skoro wyprodukował takie groteskowe dzieło, czyż nie ? :) pisać to ty sobie możesz i tylko tyle. Nie mam zamiaru z tobą konwersować gdyż nie chcę zniżać się do twojego niskiego i żałosnego poziomu. Widać że jesteś chłopcem z problemami. Wyrazy współczucia, pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Kadex

uj chyba trafiłem w czuły punkcik - Kaduś wysmażył litanię :( Daj upust swej złości i zgłoś w końcu ten post, potomku ormowca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones