PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 312
ocen
8,5 10 1 82312
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Zagorzali fani pewnie znają tę parodię. Polecem wszyskim, którzy kiedykolwiek oglądali Dragon Balla Z. Na razie zrobiono 29 odcinków (+ klika odcinków specjalnych), w których Goku jest bardziej naiwny niż zwykle, Vegeta jest bardziej dumny niż zywkle, trup ściele się gęsto, jak zawsze, a dobrzy i źli ścigają się w zbieraniu smoczych kul - esencja Dragon Balla Z w skróconej, przezabawnej formie.

Wszystkie odcinki można znaleźć na youtube, również z polskimi napisami.

ocenił(a) serial na 10
AureliaKotta

i Kuririn pojechany ostro :P
Bardzo pozytywna parodia :)

AureliaKotta

w tej parodii najbardziej rozwala Nappa :D

ocenił(a) serial na 9
AureliaKotta

Całkiem zabawne, bo dobrze zrobione. Trochę przegina z przeinaczeniem imienia Vegety. Vagina... ale i tak beka.

gdynia_master

Osobiście, nie oglądam wersji z napisami, wspomniałam o niej, bo dla wielu osób istnienie polskiej wersji językowej jest ważne. Jeżeli pojawia się w tłumaczeniu takie celowe przekręcanie imienia Vegety, to nawet lepiej dla mnie, że jej nie znam. Humor w tej parodii broni się sam i nie potrzebuje takich żenujących żartów.

Powiedziałabym nawet, że bardzo dobrze zrobione - czekam na 30. odcinek.

ocenił(a) serial na 10
AureliaKotta

Dobre w tej parodii jest też to że potrafią czasami w umiejętny sposób wyśmiać drobne nielogiczności w DBZ np: to że 5 minut walki z Freezer'em trwało ponad godzinę

G: pytanko
F; he?
G: masz zegarek?
F: nie, a co?
G: wiesz co to są ,,minuty"?
F: oczywiście że wiem
G: chyba jednak nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones