PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 312
ocen
8,5 10 1 82312
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

Jedna z tajemnic DBZ i temat do nieustannych żartów. Gender (rola społeczna) na pewno męski, ale wygląd budzi kontrowersje... stawiam an obojnaka, a Wy?

użytkownik usunięty
LadyEire

Był facetem.

ocenił(a) serial na 9
LadyEire

Był facetem.

ocenił(a) serial na 10
LadyEire

Bezpłciowiec. Wyobrażacie sobie mamusie Frezera ?

I nie tylko Freezer był bezpłciowcem.
Piccolo nim był i każdy inny Nameczanin i Buu też był bezpłciowcem. Cechy męskie tu przeważają ale nie byli "mężczyznami" w biologicznym tego słowa znaczeniu.
Z Komórczakiem/Cellem sytuacja jest na tyle dyskusyjna ,że jest wypadkową większości męskich osobników w DBZ (no i te galoty :D) więc przyjmuje ,że był facetem :)

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Był facetem tylko był bez ubrania i miał szminke na ustach

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Co prawda w mandze ma syna Kurize ;D, ale co i jak to pytać toriyame :D

Cobra93

syna ?? jak on wyglądał ??

ocenił(a) serial na 10
SeBo47

tak:

http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20130121034937/dragonball/es/images/9/9d/Kuri za1form.jpg

Cobra93

ale by fajnie było jak by on chciał pomścić swojego ojca , możesz mi powiedzieć co się działo z nim w mandze jaka była jego historia wielka prośba

ocenił(a) serial na 10
SeBo47

sam nie wiem (Tieryms czy jak on ma powinien wiedzieć xD), ale od kiedy mamy poziomy SSJ w górę, to rasa Chellingów gówno może im zagrozić. No chyba, że spotkalibyśmy pierwszego trenującego osobnika tej oto rasy ;D

ocenił(a) serial na 9
Cobra93

kuriza występuje tylko w mandze neko majin z która jest wydana przez toriyame. Wiemy o nim tylko tyle co jest napisane na wiki bo orginalny tom tej mangi ciężko zdobyć.
http://en.wikipedia.org/wiki/Neko_Majin
tu macie napisane o tej mandze
http://dragonball.wikia.com/wiki/Kuriza
a tu wszystko co wiadomo o kurizie

ocenił(a) serial na 10
Tieryms

ta manga jak dobrze przeczytałem to taka parodia DB ?

ocenił(a) serial na 10
Cobra93

Nie wiem o czym mówicie :) W normalnej mandze (a czytałam wszystkie 42 tomy) słowem nie ma o jakimś Kurizie.
Manga o której piszecie to może jakiś komiksowy spin off ...
Ten typek przypomina zresztą bardziej przodka freezera z filmu o Bardocku.
Zresztą nawet gdyby freezer miał syna to nie znaczy, że jest facetem.
Piccolo też jest synem Piccolo Diablo a nameczanie płci nie mają więc nie można ani Piccolo ani Dendego nazwać mężczyznami w tym sensie.

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Ta manga to jest parodia DB stworzona przez samego Akire

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Owszem, Piccolo i Buu tak... ale skoro Freeza miał Ojca to jego Ojciec rowniez byl bezplciowy? Oboje przeciez sa przedstawicielami Changeliingów

ocenił(a) serial na 10
69guziec

Zakładam, że changellingowie są bezpłciowcami.

" to jego Ojciec rowniez byl bezplciowy?"
a dlaczego by nie ? Nameczanie też są tylko "ojcami".

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Nie, mają jednego Ojca - Saichoro.

ocenił(a) serial na 10
69guziec

Ale cała reszta też może się rozmnażać, bo gdyby było inaczej to by znaczyło, że po śmierci Saichro ich gatunek by po prostu wymarł. Zresztą Picollo Diablo "rodzi" Picollo Juniora choć nie jest najstarszym Nameczaninem.

ocenił(a) serial na 10
Bourjois

Po śmierci Saichoro, powstał nowy Saichoro i tak pewnie się dzieje z pokolenia na pokolenie.

Racja, że Daimao "rodzi" Piccolo, ale to nie jego w sumie syn, lecz jego reikarnacja.

LadyEire

On był rasy która nie miał damskich odpowiedników coś jak nemekanie, określali się mężczyznami i rozmnażali się przez jakiś podział chyba. Ogólnie Akira nie był znany z robienia romansów i dragon ball był głównie nastawiony na męskie postacie i walkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones