PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 217
ocen
8,5 10 1 82217
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

http://dbnao.net/main/news/dragon-ball-super-calkowicie-nowa-seria-anime,11143

ocenił(a) serial na 10
damianii

Super. Ciekawe tylko co z serią GT ? Bo seria GT rozpoczyna się 10 lat po wydarzeniach z Buu które kończą Dragon Ball Z . Ciekawe czy nowa seria będzie działa się w ciągu tych 10 lat czy po prostu GT nie będzie brana pod uwagę i zostanie tak jakby "zignorowana" ?

ocenił(a) serial na 8
reevox

Seria GT jest fanowską produkcją i nigdy nie wydarzyła się w głównej lini czasu.

AleksandreoPL

Nie jest żadną fanowską produkcją. Jest oficjalnym tytułem stworzonym przez Toei.

AleksandreoPL

GT nie jest żadną produkcją fanowską. To oficjalny tytuł stworzony przez Toei.

ocenił(a) serial na 8
eguaroc1

Sorry, z jakiegoś powodu byłem przekonany że serial był stworzony na podstawie fanowskiej mangi stworzonej po to by zapchać dziurę po zakończeniu serii Z (Fanowska manga GT powstała, ale dopiero po zakończeniu emisji serialu). Nie zmienia to faktu ze GT nigdy nie była oficjalną kontynuacją, a Toriyama najprawdopodobniej (Istnieją sprzeczne ze sobą informacje, że wymyślił logo, czy SSJ4, ale nie wiem czy któraś została potwierdzona) nie brał udziału w tworzeniu tej serii.

użytkownik usunięty
AleksandreoPL

Pisze własną kontynuacje DB o nazwie PLB , w której pojawia sie zbuntowany bóg sayian o którym wspominał shen long w battle of gods

AleksandreoPL

wow jakby fani robi takie rzeczy to by bylo cos

ocenił(a) serial na 10
reevox

Nowe kinowki które powstały już fabularnie wykreśliły GT. A nowa seria będzie kontynuacją po kinowkach, czyli wiadomo.

ocenił(a) serial na 10
reevox

Wg zapowiedzi (i newsa powyżej) ta seria będzie się dziać jeszcze przed poznaniem Uuba. Możliwe, że kontynuacja filmów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
reevox

Dragon Ball GT było tworzone przez Toei Animation, ale jedyny udział Akiry Toriyamy w tym projekcie to tworzenie wyglądu niektórych postaci w tym Goku SSJ4.
Skoro DB: Super być oficjalną kontynuacja Dragon Ball Z pana Akiry to naturalnie GT idzie w odstawkę. Myślę, że nowi wrogowie silniejsi niż ,,Bubu"(Majin Buu/Kid Buu) oraz nowe poziomy ,,Super wojownika"(SSJ) będą nieuniknione ^^
Pytanie tylko czy zostanie wykorzystany stary design SSJ4 czy zobaczymy coś nowego ?

ocenił(a) serial na 10
Soleks100000

Możemy zobaczyć te nowe poziomy z nowego Filmu. Czyli dalszy ciąg - wydarzenia po tej ostatniej kinówce, ale być może przed turniejem.

damianii

ja mam nadzieję, że zignorują totalnie GT i kinówki...

podobno ma być jeszcze silniejsza postać od Freezer'a i Bu :P
pewnie będzie też kolejny poziom SSJ :D

SilverP

silniejsza od Freezera? No cóż, o to chyba nie będzie trudno. :D

the_men_from_okinawa

oczywiście Freeza według mnie był najbardziej znaczącym antagonistą w DBZ (za drugiego uważam Cell'a), ale z siłą jaką dysponowało wielu bohaterów w kolejnych sagach nie miałby większych szans.

the_men_from_okinawa

Tylko, że w ostatnim filmie od Akiry powrócił i "lekko" się wzmocnił.

eguaroc1

o kinówkach to można wiele powiedzieć. w skrócie: jedne były lepsze a inne gorsze.
ja mam nadzieję, tak jak SilverP, że zignorują i GT i kinówki, a tak w ogóle to nie nastawiam się jakoś specjalnie na tą kontynuację. jakoś nie wierzę, żeby mnie porwała tak jak przed laty DBZ.
oczywiście miło będzie się w tej kwestii pomylić.

the_men_from_okinawa

Dwóch ostatnich kinówek na pewno nie zignorują, bo zarówno za "Battle of Gods", jak i za "Resurrection 'F" odpowiedzialny jest sam Toriyama i są tak samo kanoniczne jak manga.

użytkownik usunięty
damianii

Nie mogę sie doczekać !!!!!!!!!! Kiedy nowa seria DB sie pojawi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Radek890

czy ty przypadkiem , mnie z kimś nie pomyliłeś ??????

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
damianii

Dragon Ball Super - bo taki tytuł będzie nosić, będzie się rozgrywać po zakończeniu "Z", nie wiadomo dokładnie czy od razu po zakończeniu "Z" czy coś ala "20 lat później". Ale ma być między Z a GT... Wiadomo natomiast że sam pan Akira jest głównodowodzącym, więc będzie na pewno SUPER ;)

ocenił(a) serial na 10
Qba333

Nareszcie po tylu latach coś się zaczęło dziać, wszystko miało początek od DB Battle of Goods, liczę na świetną serię, na pewno obejrzę z chęcią, mimo upływu tylu lat, zawsze odświeżam serię i liczę że Super będzie równie udana co Z.

ostry666

poza anime, wyjdzie autorska manga teraz w czerwcu, na niej będzie się opierać DBS. CZyli będzie dobrze :D

ocenił(a) serial na 9
damianii

Pojawił się oficjalny teaser zapowiadający DB Super ;)

-- > https://www.youtube.com/watch?v=QinoGlZP_V4

A premiera pierwszego odcinka już 5.07 tego roku !

ocenił(a) serial na 9
damianii

niedługo kończę DBZ, co lepiej oglądać po tym? DBS czy DBGT?

Rockman92

DBS bo bezpośrednia kontynuacja DBZ, tym bardziej jak nie oglądałeś jeszcze dwóch ostatnich kinówek.

ocenił(a) serial na 9
damianii

dzięki, tak też zrobię - kinówki ostatnie i DBS. A DBGT jako dodatek, wiem, że nie jest to za dobre i nie jest kanoniczne ale z nudów na boku też kiedyś obejrzę.

ocenił(a) serial na 9
damianii

Mam jeszcze pytanie, w DBZ w odcinkach mniej więcej 280-283 Goku SSJ3 próbuje się skupić by zrobić ulec kolejnej tranformacji, Vegeta wtedy walczy z Bu żeby Bu nie przeszkadzał Goku. O jaką transformację chodzi? Przecież był już wtedy SSJ3 czyli najwyższy poziom.

Rockman92

Nie o transformacje, Vegeta odciągał uwagę Bu by Goku mógł w spokoju zebrać energię od Ziemian by wytworzyć Genki Dame.

ocenił(a) serial na 9
damianii

no właśnie a lektor gadał że potrzeba mu czasu na "transformację w mega wojownika", lol

Rockman92

To błędy francuskiego dubbingu.

damianii

songo za niedlugo znowu powroci jest git

HOTA

kwestia tylko kiedy będzie dbs wznowione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones