PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93025}

Drew Carey Show

The Drew Carey Show
7,2 5 634
oceny
7,2 10 1 5634
7,5 4
oceny krytyków
Drew Carey Show
powrót do forum serialu Drew Carey Show

Ja najbardziej lubię Lewisa z jego tekstami.
"Czy drzewa-zabójcy ruszą na północ...?" (W IX serii gdy byli w TV gdzie wówczas pracował Mr Wick);
"Chciałabyś spędzić resztę życia na dnie oceanu?" (O podwodnym mieście gdy szukał sobie dzieczyny w Warsaw).

lukaszo85

Zdecydowanie najlepszą postacią jest Nigel Wick. Szkoda że opuścił tą posadę jego uśmieszek i wzrok szaleńca po prostu wymiata.! zaraz za nim jest Lewis i jego ogromne IQ (220!)

ocenił(a) serial na 8
lukaszo85

taaa Lewis wymiata, Oswald tez jest gites juz niewspomne o tekstach typu "niewieże w karły ", jeden z najlepszych seriali komediowych.

lukaszo85

Wczoraj, jak zeznawali w sprawie pożaru, Lewis:
- Ten dzieciak to piroman. Trzeba go uśpić. A co jeśli to drugi Hitler? i ta mina gdy mówił o Hitlerze :D

- Porównał dziecko do Hilera!
- ??
- Ale nie Adolfa. :D

lukaszo85

Najbardziej lubie Lewisa, a potem Wicka, sa swietni, raz nawet razem zrobili akcje tancu w Warsaw:), Oswald tez spoko.

lukaszo85

Lewis nie ma sobie rownych!
Kto nie pamieta jak pierdnal na zielono....?
- to niczego nie dowodzi....

lukaszo85

lewis i oswald dobra jest kwestia jak lewis oskarżył laskę z klubu gogo że uszkodziła mu kręgosłup swoim biustem.

ocenił(a) serial na 6
lukaszo85

Ja najbardziej lubiłem Mimi. Była najlepsza. A te scenki jak sobie dogryzali z Drew są najlepsze.

Drew (do Mimi): Gdyby ci wsadzić do ust cygaro i i grałabyś na gitarze chodząc po linie- cyrk znów by się zapełnił.
Mimi: Zapełni się, gdy zaczniesz występować jako niesamowita baba z penisem :D
Świetny serial !

mate_von_kar

Zdecydowanie Oswald. A wraz z Luisem twożą znakomity duet. Luis gra w serialu "pępek świata" role prawie identyczną ;]

cannabinol

Znaczy chodziło mi o Oswalda, że gra role w serialu "pępek świata" , a najlepszy jest Lewis. ;]

lukaszo85

hmm.. ciężko mi wybrać!;) DCS to najlepszy serial jaki widziałam, ale jak już ktoś chyba powiedział, Mimi była najlepsza i to jak się przekomarzali z Drew.. ;]

lukaszo85

Wiesz gdzie można znaleźć wszystkie odcinki i sezony tego show ? Najbardziej mi zależy na tym odcinku z Jeffem Davisem jako D'Artangan (chyba tak się pisze) plisss...

acf_anna

Drew, Lewis i Oswald - po prostu demoniczne trio :)

ocenił(a) serial na 7
jaroslaw_90

Zdecydowanie Nigel Wick, a zaraz potem Mimi.

ocenił(a) serial na 9
EmGeniusz

Lewis! arogant jak ich mało, a i tak nie da się go nie lubić. zaraz potem rycerski Drew i Oswald. W ostatnim sezonie brakowało mi też Kate.

ocenił(a) serial na 8
fleuve

Mimi, Kate, Oswald. W sumie Drew lubiłam zawsze najmniej...

ocenił(a) serial na 6
lukaszo85

Najbardziej lubię na równi Lewisa i Wicka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones