PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742522}

Drugie życie

Second Chance
6,8 1 527
ocen
6,8 10 1 1527
Drugie życie
powrót do forum serialu Drugie życie

po obejzeniu 3 odcinkow nie dziwie sie ze serial juz jest zagrozony anulowaniem,to jest nudne beznadziejne ,i aktorzy dobrany do bani i czekam na canseled.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Ten serial jest dobry, a i aktorzy dobrani bardzo super. Widzę, że ty masz problem z prawie każdym serialem/filmem. Taki gimbazjalny krytyk z Ciebie...

ocenił(a) serial na 3
krewki_jan

oj tam nie z kazdym no przestan,kazdy ma inny gust prawda,jednu sie podoba cos a innemu cos innego a nie zaraz ze gimbuz i ze krytyk..ogolnie jak kazdy wyrażam opinie ..co do tego serialu no ja nie wiem co w nim takieg dobrego jest i fajnego ze ty to widzisz jak nie widze nic i dla tego zrezygnowalem z niego i amerykance tez,z tego co widzialem na pewnej stronie(nie moge podac regulamin)to serial jest juz na drodze do canseled`a .wiec cos musi byc jednak nie tak ze ogldalnosc fatalna ze nikt juz tego nie oglada.

Mar_28

ja radze zajac Ci sie nauka, a nie ogladaniem seriali. Szczegolnie jezyka polskiego. Na poczatek radze na razie nie uzywac znakow interpunkcyjnych, tzn najlepiej w ogole nie wypowiadac sie na forum publicznym. Pozdrawiam i zycze sukcesow w nauce :)

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

Jeśli oczekiwałeś łatwej strzelanki, to nie dziwota, że się znudziłeś, tylko po co oglądałeś aż trzy odcinki? To serial z grupy tych spokojnych kryminałów, bez epatowania nadmiarem przemocy i krwi. Miło się go ogląda, a aktorzy też są sympatyczni i nieopatrzeni. Całość utrzymana w duchu niektórych seriali kryminalnych z lat 80-tych i wcale nie jest to wada.
I przy okazji - jeśli chcesz zaimponować swoją angielszczyzną, to zapamiętaj, że nie mówi się "canseled", tylko "canceled". Nie mów, że się pomyliłeś, bo powtórzyłeś to dwukrotnie.

ocenił(a) serial na 3
Julian_Mach

dobra dobra znalazł sie znawca,od słówek,to ze tak napisalem moze tak lubie..ale wiadomo jedno ze chodzo o to samo ze serial bedzie skasowany po jednym sezonie..i jak to ujeles:zaimponować swoją angielszczyzną..durne głupoty piszesz po cholere mam komus imponowac.pisze jak lubie i co chce jak kazdy..

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

Twoja polszczyzna jest równie kiepska, jak angielszczyzna - ot, tak na poziomie półanalfabety. Czy tak lubisz? Nie wiem, ale jestem przekonany, że lepiej nie potrafisz. O jakości człowieka świadczy między innymi jakość jego wypowiedzi. Ty swoją pokazałeś i to w całej rozciągłości. Współczuję.

ocenił(a) serial na 3
Julian_Mach

dziękuje za wspólczucie dobre i to ,bo malo jest ludzi wspolczujacych,a teraz :'GET LOST'

Mar_28

Obejrzyj cały sezon, nie wyciągaj pochopnych wniosków po 3 odcinkach.

ocenił(a) serial na 3
SlipKnoT_7

hmm nie nie wiem ,ale pomysle nad tym i jak znajde czas miedzy praca i innymi serialami to sproboje obiecuje;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones