PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733589}

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka?
7,4 1 384
oceny
7,4 10 1 1384
Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka
powrót do forum serialu Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka?

Kiedy drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8

Witam, właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon i historia przypadła mi do gustu, dlatego mam pytanie czy jest w planach drugi sezon i jeśli tak to na kiedy. Dziwi mnie trochę dlaczego te anime jest tak mało popularne. Na stronie shiden.pl w rankingu najwyżej ocenianych jest na trzecim miejscu a tu na filmwebie cisza ;-]

ocenił(a) serial na 10
NOZOWNIKv97

Na filmwebie wiele serii, które na stronach z anime mają oceny 8,5 i wyżej, ma ocenę 6,5.
Wobec tego, ocena tego tytułu jest całkiem całkiem;)

Anime mało popularne, bo świeże.

Też mam nadzieję, że będą kolejne sezony, bo wiele ciekawych wątków dopiero napoczęto, a nasz główny bohater - mimo wielkiego zwycięstwa - jest wciąż cieniasem;)
Podobało mi się, że Twórcy ewakuowali obiekt jego uczuć i całą tą silną ekipę, by zrobić z niego koksa a jednocześnie nie pozwolić mu lśnić przy silnych postaciach - więc choć "wśród ślepców jednooki jest królem" to wciąż pozostaje jednookim:)) To genialne i unikalne rozwiązanie, z którym się do tej pory nie spotkałem nigdzie (a przynajmniej nie rzuciło mi się to w oczy). Zwykle Twórcy robią z kogoś koksa, a później umniejszają jego dokonaniom wymyślając nowe postacie (i zwykle poniżają go w pierwszej lepszej potyczce).
Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu tutaj, nasz bohater odniósł sukces, ale nie popada w samozachwyt, bo wie, że jeszcze wiele mu brakuje do czołówki.

Gubio

Fajnie napisane :)

Ponoc sezon mial wypromowac novelke - jesli tak to zenada...choc rownie dobrze moze byc to plota :D trzeba byc dobrej mysli :) Zreszta zakonczenie chyba mowi nam ze kolejny sezon sie pojawi

ocenił(a) serial na 10
bociancyja

To będzie nowelka, a anime stanie się kultowe niczym SAO, więc nowelka będzie na bieżąco animowana - i wszyscy na tym zyskają:)

Gubio

Oby było tak jak piszesz Gubio :)

Jak bedzie jakies oficjalne info co do 2 sezonu to dajcie znać :)

ocenił(a) serial na 6
bociancyja

Czytałem na amerykańskich serwerach że studio jeszcze nie podjało dezycji czy odpuszczać czy może jechać z tym koksem. Ale jeżeli mieliby nawet to zrobić, musielibyśmy poczekać na to, aby autor tej seri napisał kolejne 2 volumy/częsci. Bo na razie to sytuacja jest taka że jest 8 częsci ligth novel, a pierwsza seria to 5 pierwszych częsci. Chyba że te trzy częsci 6,7,8 mają tak ubarwioną fabułę że zrobią z tego drugą serie.

Gubio

Czy to jest jakieś konkretne fantasy czy trochę taka ''komediówka''? Bo jak widzę te japońskie cycate panienki to nie kojarzy mi się z niczym poważnym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones