PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 994
oceny
7,5 10 1 74994
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Czekałem aż dwanaście odcinków w nadziei, że wydarzy się coś co pozwoli mi się
przekonać do serialu bez Charliego. 12-ty odcinek (z gorylem) był jednak tak żenujący, że już
nie mam siły tego oglądać. Postać i sama gra Kutchera to jakiś dramat.

ocenił(a) serial na 7
robson8686

oglądałem to zawsze przez przypadek jak trafiłem w TV. I fakt Kutcher gra marnie. Sheen był wizytówką tego serialu. Ten dzieciak już za stary, ogólnie jadą na oparach.

ocenił(a) serial na 10
robson8686

jeżeli nie przywrócą Charliego serial upadnie. proste

ocenił(a) serial na 9
robson8686

Dokładnie. Odcinek z gorylem był żenujący. Postać napisana dla Ashtona jest fatalna. Myślałem, że zrobią z niego Charliego. Po załamaniu miłosnym zacznie wyrywać dziewczyny jak jego poprzednik. Tak to widziałem. Tymczasem gra przystojnego niczym młody Bóg dzieciaka z kupą kasy.. Wcale nie jest zabawny. Pomysł, że jego była będzie nową Rose to kolejny idiotyczny pomysł. Serial spada na twarz... Charlie wróć!

ocenił(a) serial na 10
robson8686

moje odczucia są dokładnie takie same. Aktorstwo Kutchera szczerze denerwuje mnie bardziej niż jakakolwiek rola. Również nie moge już oglądać 9 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
robson8686

Przerobiłam cały serial, starając się nie przywiązywać do Charliego (wiedząc, że w 9. sezonie go zabraknie), ale to awykonalne! Niby kilka wątków mnie w tym 9. sezonie rozbawiło, ale nie ukrywajmy, Dwóch i Pół to Charlie Sheen, bez niego serial faktycznie podupada i ciekawi mnie, jak długo będą go jeszcze ciągnąć...

ocenił(a) serial na 9
robson8686

stając w obronie kutchera powiem że to nie jest jego wina że ma taka rolę, kutcher slynie z roli głupkowatego nierozgarnietego i rownież luzackiego gościa który ma wszystko gdzieś i głownie takie role grał, tutaj jest inaczej i to nie jego wina, moim zdaniem byłoby lepiej dla serialu gdyby po prostu dali mu taka role do jakiej pasuje. przez co serial nie stracil by aż tyle w oczach widzów, niezmienia to jednak faktu ze dwoch i pol bez charliego sheena to nie to samo dwóch i poł i pustki nie da się zalepic bo byliśmy przyzwyczajeni do charliego który gral od poczatku a teraz każdy jeździ po ashtonie bo go zastąpił a to nie jego wina że ma taka a nie inna role gdyby to on grał od poczatku wszyscy by go kochali tak jak kochaja sheena.

robson8686

Mało powiedziane, 9 sezon to totalne dno, mi wystarczyły 2 odcinki i podziękowałem, nawet jak wrzucą Charliego S. w 10 sezonie 9 i tak nie obejrzę...

użytkownik usunięty
mariuszlublin

Sheen to byla sila napedowa tego serialu - a bez niego... Wszystko zeszlo na psy
A "gra" Kutchera to jakis kiepski zart i totalne nieporozumienie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones