PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 999
ocen
7,5 10 1 74999
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Charlie ....

ocenił(a) serial na 8

Wiem, ze ten serial jest juz dosc stary, ale dopiero teraz obejrzalam wszystkie sezony. Wszystkie w których gral Charlie. Pomysl na zakonczenie watku z Charliem i jego naciagana smierc to jak dla mnie totalny debilizm. Charlie tworzyl ten serial. Oczywiscie byly tez bardzo dobre drugoplanowe role - Jake, Evelyn, Rose, terapeutka czy moja ukochana Berta. Ale powtorze Charlie byl najlepszy i najwazniejszy. Nie mam nic do Kutchera jako aktora, ale jego postac nie dorownuje Charliemu. Moze jakby byl wprowadzony jako postac tymczasowa, obok Charliego to jeszcze by uszlo. Obejrzalam kilka odcinkow z Kutcherem i chyba dam se spokoj. To juz nie to samo. Poza tym czytalam ze podobno w ostatnim sezonie z Kutcherem nie gra juz prawie Jake. No i ze z tego co slyszalam to w ostatnim odcinku tworcy nabijaja sie z Charliego. Takze chyba pora szukac sobie nowego serialu.

braknicku87

No niestety Charlie Sheen był główną gwiazdą serialu widać to na ekranie, z Kutherem nie da się oglądać tego serialu sztuczny na maxa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones