PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 75 007
ocen
7,5 10 1 75007
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Podobno Kutcher się wygadał w jakimś talk-show że Charlie wraca w ostatnim odcinku .Przyznam szczerze że 12 sezonu nawet nie oglądałem ale taki finał chętnie bym obejżał .link do art
http://www.comedycentral.pl/newsy/63500-ashton-kutcher-o-finalowym-odcinku-dwoch -i-pol-i-powrocie-charliego-sheena

ocenił(a) serial na 10
Sagemik

Odcinek finalowy ma trwac godzine ;) to dobra wiadomosc a najlepsza jakby rzeczywiscie Charlie wrocil - z jakiegos Bankoku i mowil Alan nieuwierzysz co sie stalo.

luquepl

pewnie powroci w retrospekcjach

ocenił(a) serial na 8
luquepl

a może okaże się że Rose trzymałą go gdzieś w niewoli i jego śmierć była upozorowana przez nią. w końcu babka ma świra ;)

ocenił(a) serial na 10
Expendable91

Taki wariant jest calkiem mozliwy jak nie pewny .

Expendable91

Ale już coś podobnego było.

ocenił(a) serial na 10
Sagemik

Charlie Sheen odniósł się do plotek związanych z jego powrotem do serialu „Dwóch i pół”. – Chciałbym być częścią tego finałowego odcinka, ale wciąż czekam na ich decyzję – powiedział Sheen w wywiadzie dla jednego z amerykańskich programów talk-show.
- Nie słyszałem zbyt dobrych informacji na ten temat, ale w tym biznesie co chwilę coś się zmienia. Jestem bardzo dumny z tego, co zrobiłem dla tego serialu. To co zrobili później, to ich sprawa. Co ma być to będzie - twierdzi Sheen.

Stacja CBS i producenci „Dwóch i pół”. nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji na temat angażu Sheena do finału serialu. Scenariusz ostatniego odcinka, który wyemitowany zostanie już 19 lutego właśnie jest tworzony. link:

http://naekranie.pl/aktualnosci/czy-charlie-sheen-pojawi-sie-w-finale-dwoch-i-po l

ocenił(a) serial na 9
Sagemik

SPOILER
PRZECIEŻ ON NIE ŻYJE! Ale to by było w tym przypadku naciąganeee...

ocenił(a) serial na 10
bartek_tdk

Nie pokazali ciala wiec mozna to spokojnie ominac.

ocenił(a) serial na 9
luquepl

Ale sam fakt będzie troche odpychający ;) Że niby cały czas żył a tu mieliśmy tego całego Waldena... nie wiem, mi to sie średnio podoba.
Z drugiej strony... i tak naciągnęli dobre pare sezonów wstawiając Kutchera :v

bartek_tdk

A co to za problem,zeby pojawił się jako duch czy w umyśle głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 10
lucer

Charlie pojawial juz sie w umysle np Alana i byl pod postacia kobiety :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones