PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 995
ocen
7,5 10 1 74995
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

S9E22 opinie.

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem odcinek niezły ale wstawianie jakiejś starej baby zamiast Charliego w snach
Alana jest dla mnie niesmaczne.I oczywiście jak zwykle suczka Waldena była irytująca.

ocenił(a) serial na 6
Sagemik

Odcinek super polecam oby zakończenie sezonu dało czadu .

Sagemik

a właśnie "wstawianie jakiejś starej baby zamiast Charliego" było świetnym wątkiem odcinka :D

ocenił(a) serial na 8
soundlover

Też tak uważam. Za to podczas odcinka niemiłe wrażenie na mnie zrobiła Zoey, która wcześniej mi nie przeszkadzała.

ocenił(a) serial na 7
trix12

mnie Zoe już od dłuższego czasu denerwuje wraz ze swoim akcentem....jej córka tak samo. Na początku nie, ale im dłuzej ją sie oglada/ slucha tym bardziej denerwuje - to pewnie zapowaida jej szybkie znikniecie z serialu :D

ocenił(a) serial na 7
loozack

btw. jestem na etapie 23 odcinka 9 serii, wiec nie wiem czy zniknie czy nie :D

ocenił(a) serial na 9
Sagemik

chyba najgorszy odcinek z ostatnio wyemitowanych, stara babka jako charli-co jeszcze wymyslą żeby pojechać na jego postaci?
motyw z wyrowadzka i powrotem alana-ile to juz razy było? zaczynam wierzyc że faktycznie chyba sheen tam ukladal gagi bo serial nie rozwija sie w żadną strone

ocenił(a) serial na 9
kozodoj

to nie była 'jakaś stara babka' tylko laureatka oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową. Była to najlepsza aktor/aktorka w historii tego serialu.

Ale odcinek nędzny. Mam nadzieję że nie będzie 10 serii

ocenił(a) serial na 9
Christopher_Moltisanti

ja nie napisałem "jakaś" bo wiem kto to był,

ocenił(a) serial na 9
kozodoj

napisałem to na wszelki wypadek jak by ktoś nie wiedział:)
mi się ten pomysł akurat podobał, ale reszta do bani. A na Alana nie mogę już patrzeć

ocenił(a) serial na 7
Christopher_Moltisanti

i co z tego, że najlepsza - mi tez sie nie bardzo podobala ;D

ocenił(a) serial na 9
Christopher_Moltisanti

Filmy to gnioty. Mam w dupie aktorow grajacyh w filmach i dostajacy jakies smieszne Oscary. Aktorzy grajacy w seriallach sa najlepsi na swiecie i ci z filmow moga im czyscic odbyt.\

ocenił(a) serial na 9
Sagemik

Podobała mi się Alana po morfinie :D no i motyw z Charliem był fajny.

Sagemik

w porównaniu z ostatnimi wypocinami -odcinek super.

ocenił(a) serial na 9
kubalson

mam nadzieję, że motyw z Charlim będzie występował dużo częściej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones