PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89067}

Dzień za dniem

Life Goes On
7,3 3 243
oceny
7,3 10 1 3243
Dzień za dniem
powrót do forum serialu Dzień za dniem

Pamiętałem tylko że leciał w soboty przed dobranocką i w intro występował pies. Jak go oglądałem to miałem kilka lat i nic już z niego nie pamiętam.

marcinfw

Witaj w klubie:) Ja też się go naszukałem..ja znowu kojarzyłem rower;)..i pamiętałem tą piosenkę..utkwiła mi w głowie..Potem się dowiedziałem, że to The Beatles;). No i to intro zmieniane co serie, ukazujące jak płynie czas. Świetny serial..Przykre jest to, że mam trochę młodszą od siebie drugą połówkę i Ona już nie pamięta tego serialu..Chciałbym aby go powtórzyli;). Mega dużo wspomnień...

marcinfw

Szukam jeszcze serial o murzyńskiej rodzinie, kiedyś dawno leciał, ale nie ten nie z Cosby'm. I kojarzę bodaj psa na deskorolce..troszkę jak przez mgłę..tam rodzeństwo się sobą zajmowało..mało wspomnień..a jako dziecku mi się bardzo podobał;).
P.S. A i co do The Beatles..dzieci to podobno najlepsi krytycy. Jeśli coś podoba się dziecku tzn, że jest dobre;) Jeśli nie, to jest to jedynie produkt dla pseudoznawców;). Ja dopóki nie odkryłem tej piosenki, nie wiedziałem, że lubię The Beatles..:). Ich piosenki są lepsze od większości dzisiejszych hitów i to nawet te mniej znane..

ocenił(a) serial na 6
marcinfw

Ten serial wczesniej był w tygodniu ( środa lub czwartek ) niestety miałem na popołudnie do szkoły i końcówki oglądałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones