Pamiętam, że szczególnie niepokojące było dla mnie, gdy wiatromierz się obracał... Był to znak, że za chwilę wydarzy się coś niezwykłego... Ale mam ciągle w pamięci to, że nazywano ten wiatraczek "stokrotką".
Ogladalem go kiedys jak bylem maly. Po tylu latach zapomnialem tytul tego filmu. Ale wiele godzin przesiedzianych w necie pozwolil mi odszukac tytul :) Niestety nie ma mozliwosci sciagniecia jego z neta, jedynie mozna obejrzec na youtube
Jak w temacie. Zaznaczam że wersja na youtube jest mi znana, ale jakość jest tak fatalna że szkoda gadać. Jeśli ktoś posiada ten film i może sprzedać, proszę o maila joana123@o2.pl